حمله پرستو گلستانی به بهاره رهنما؛ نمک پاش دل ریش مردم روزگارت نباش!

به گزارش مجله روگذر، پرستو گلستانی با انتقاد از اظهارات اخیر بهاره رهنما، می گوید که او با حرف هایش نمک بر زخم مردم ریخته است.

حمله پرستو گلستانی به بهاره رهنما؛ نمک پاش دل ریش مردم روزگارت نباش!

خبرنگاران| پرستو گلستانی، بازیگر 53 ساله سینما و تلویزیون بدون اشاره به نام، بهاره رهنما، از ویدیوی جنجالی اخیر او انتقاد کرد.

او در صفحه اینستاگرام اش نوشت: بی مقدمه: در خصوص آن که تصویری از بی دست پایی را از نظرگاه شخصی خود -و هم مسلکان این روزگاری اش- ترسیم کرد.

این چه جور آدمی است که خود را هنرمند فرض می نماید و -به قول خودش- بعد سی سال هنوز نمی فهمد که از راه هنر واقعی، البته در ایران، نمی گردد -و تاریخ می گوید، تا امروز نشده است-به زندگی و رفاه -حتی از نوع مختصرش- رسید. شنیدیم، دیدیم و همچنان می شنویم و می بینیم که هیچ اهل واقعی هنر و شعور و فرهنگ در این مملکت روزگار به رفاه، حتی نسبی نمی گذراند.

هنرمند ها و کلاً آدم ها نمی توانند با عایدی بازیگریِ واقعی -و حتا کارمندی و کارگری و…- روزگار به رفاه -حتی نسبی- بگذرانند. پس ای هنری زن، به رفاه خودت برس و نمک پاش دل ریش مردم روزگارت نباش.

بهاره رهنما تا به امروز به نقدها پرستو گلستانی واکنشی نشان نداده است.

بهاره رهنما که در طول سال های اخیر، یک پای ثابت حواشی شبکه های اجتماعی است، این بار هم با انتشار ویدیویی به مقایسه مردم ایران و چین پرداخت و جنجال آفرین شد.

او در این ویدیو می گوید: راز موفقیت چینی ها در تمام دنیا این است که مردمی بسیار متحد دارند. برخلاف مردم ایران که وقتی همدیگر را می بینند، از هم فرار می نمایند. نباید اینطور باشد. باید همیار هم باشیم. باید آن حس هموطن بودن در ما زنده گردد.

اما جنجال آنجا آغاز شد که او در توجیه خوشگذرانی خود گفت: من این همه سال کار کردم، خیلی عادی است که بتوانم در این سن آسایش خاطر اقتصادی داشته باشم و زندگی ام را راحت بگردانم. هر آدمی که نتواند بعد از 30 سال کار کردن زندگی خوب داشته باشد و آسایش و آرامش برای خودش و خانواده اش فراهم کند، به نظرم بی دست و پاست. من سال ها زحمت کشیدم و کار کردم و طبیعتا الان هم چیزی که دارید می بینید، نتیجه زحمات من است.

منبع: فرادید
انتشار: 28 آذر 1400 بروزرسانی: 28 آذر 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1943

به "حمله پرستو گلستانی به بهاره رهنما؛ نمک پاش دل ریش مردم روزگارت نباش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله پرستو گلستانی به بهاره رهنما؛ نمک پاش دل ریش مردم روزگارت نباش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید