خبرنگاران پرداخت اعتبار شهرداری ها در قشم منوط به برطرف مسائل مسکن مهر است

به گزارش مجله روگذر، قشم- خبرنگاران- اختصاص بودجه در کمیته برنامه ریزی شهرستان به شهرداری های قشم، درگهان و سوزا منوط به برطرف مسائل ساکنان مسکن مهر است.

خبرنگاران پرداخت اعتبار شهرداری ها در قشم منوط به برطرف مسائل مسکن مهر است

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت چینی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

فرماندار قشم روز چهارشنبه در جلسه شورای مسکن شهرستان گفت: جمعیت قابل توجهی در شهرک های موسوم به مسکن مهر ساکن هستند که بیشتر آنان را اقشار متوسط و کم درآمد جامعه تشکیل می دهند.

علیرضا نصری اضافه کرد: آب، برق و فاضلاب مسکن های مهر در شرایط مناسبی قرار گرفته و مساله آسفالت محله های آن باید تا قبل از هفته دولت تکمیل گردد.

وی ادامه داد: همچنین ارسال جانمایی کاربری های مختلف به دستگاه های مسوول با سرعت انجام و پیگیری گردد.

فرماندار قشم توضیح داد: اجرای زیر ساخت های آموزشی، رفاهی و خدماتی با توجه به جمعیت شهرک ها باید با سرعت انجام گردد.

وی در ادامه با اشاره به اختلاف نظرهای موجود در موضوع بازآفرینی شهری و اصلاح بافت فرسوده، گفت: اختلاف دیدگاه و سلیقه نباید مانع برطرف مسائل مردم گردد.

نصری تاکید نمود: تامین نشدن بعضی زیر ساخت ها در این محله ها منجر به بروز فجایع انسانی می گردد و در صورت ادامه بی توجهی ورود مدعی العموم برای انتها مسائل لازم است.

وی به مسائل تامین آب روستایی اشاره و اعلام کرد: تنها منبع تامین آب شهرستان قشم بر خلاف سایر شهرستان ها آبشیرینکن است.

فرماندار قشم با اشاره به احداث 2 آبشیرینکن سه هزار متر مکعبی اضافه کرد: تا زمان بهره برداری از آن با اولویت قرار دادن تامین آب مردم و مدیریت مصرف باید در جهت کاهش مسائل خانواده های روستایی حرکت کنیم.

وی با تاکید بر افزایش سرعت اصلاح شبکه های آب رسانی اضافه کرد: تامین آب مردم باید در اولویت قرار گیرد و این امر مهم تر ازآبرسانی به شرکت ها و سایر متقاضیان بخش خصوصی است.

نصری گفت: اداره آب و فاضلاب شهرستان باید آسیب شناسی جامعی درباره نحوه توزیع آب و جهت دسترسی مردم انجام دهد و با یاری خانواده ها، مدیریت مصرف و جلوگیری از هدررفت آب را دنبال کند.

شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هنگام و لارک با حدود 150 هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان در میان آب های خلیج فارس گسترده شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1044

به "خبرنگاران پرداخت اعتبار شهرداری ها در قشم منوط به برطرف مسائل مسکن مهر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پرداخت اعتبار شهرداری ها در قشم منوط به برطرف مسائل مسکن مهر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید