دزدیدن جنازه بیمار کرونایی از بیمارستان!

به گزارش مجله روگذر، تهران (پانا) - خانواده بیمار به خاطر جلوگیری از انجام مراسم تدفین ویژه متوفیان کرونایی اقدام به دزدیدن جنازه پدر خود از بیمارستان کردند.

دزدیدن جنازه بیمار کرونایی از بیمارستان!

به گزارش خبرنگاران، پلیس مالزی چهار نفر را که با جنازه یک بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستان فرار نموده بودند دستگیر کرد. این چهار نفر که اعضای یک خانواده بودند پس از مرگ پدرشان جنازه وی را از بیمارستان خارج نموده بودند. این اتفاق ساعت 8pm روز 21 ژانویه در منطقه کامپونگ پانجی واقع در ایالت لاهاد داتو رخ داد.

بنا به گزارش رسانه های محلی در مالزی مرد متوفی که 58 سال داشت پس از انجام تست CPR به بخش قرنطینه بیماران کرونایی منتقل شد. پس از گذشت حدود 30 دقیقه مرگ وی توسط پزشکان بیمارستان اعلام شد. در حالی که بنا به گفته پلیس محلی مالزی باید تشریفات مخصوص برای دفن این متوفی مبتلا به کرونا انجام می شد، اما فرزندان وی اصرار داشتند که پدرشان که سابقه بیماری داشته بر اثر سکته مغزی جانش را از دست داده است. به همین دلیل آن ها در یک موقعیت مناسب با جنازه پدرشان از بیمارستان فرار کردند.

پلیس مالزی نیز پس از انجام تحقیقات چهار نفر از اعضای خانواده متوفی را در ساعت 11.30 دقیقه شب بازداشت کرد. این افراد که یک زن و سه مرد هستند بین 26 تا 31 سال سن دارند.

پلیس محلی مالزی سرگرم تحقیقات بیشتر در این مورد است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1529

به "دزدیدن جنازه بیمار کرونایی از بیمارستان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دزدیدن جنازه بیمار کرونایی از بیمارستان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید