رحیمی به مسابقات کشورهای اسلامی اعزام نمی شود

به گزارش مجله روگذر، سرمربی تیم ملی کشتی گفت: برای میدان دادن به جوانان، حسن رحیمی به مسابقات قهرمانی آسیا و همبستگی کشورهای اسلامی اعزام نمی شود.

رحیمی به مسابقات کشورهای اسلامی اعزام نمی شود

به گزارش مجله روگذر و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، کادر فنی پس از همفکری و کسب مجوز لازم از شورای فنی تصمیم گرفت به دلیل میدان دادن به جوانان و پشتوانه سازی از رضا اطری و یونس سرمستی به ترتیب در رقابت های قهرمانی آسیا و همبستگی کشورهای اسلامی استفاده کند.

محد طلایی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با اعلام این خبر گفت: هر چند امکان دارد میدان دادن به جوانان در این دو مسابقه که هر کدام دارای اهمیت است یک ریسک محسوب شود اما کادر فنی در راستای برنامه های چند سال اخیر خود با میدان دادن به جوانان به دنبال این است که در کنار حسن رحیمی به عنوان یک قهرمان و کشتی گیر عنوان دار در وزن اول، آزادکاران دیگر هم توانایی خود را نشان داده و بتوانیم جایگزین های خوبی برای رحیمی داشته باشیم.

طلایی در مورد مصدومیت رحیمی خاطر نشان کرد: مصدومیت رحیمی در چند روز گذشته و خارج از اردو اتفاق افتاده است . وی فعلا تمرینات خارج از تشک و فیزیوتراپی را دنبال می کند و امیدواریم برای شرکت در مسابقات انتخابی برای رقابت های جهانی آماده شود.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 877

به "رحیمی به مسابقات کشورهای اسلامی اعزام نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحیمی به مسابقات کشورهای اسلامی اعزام نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید