رسول پناه: از موضوع سلامتی مردم سواستفاده نکنند، پرسپولیس به دنبال قهرمانی بدون بازی نیست

به گزارش مجله روگذر، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: نظر باشگاه پرسپولیس برای سرنوشت لیگ، همچنان تعیین سرنوشت تیم ها در میدان رقابت است.

رسول پناه: از موضوع سلامتی مردم سواستفاده نکنند، پرسپولیس به دنبال قهرمانی بدون بازی نیست

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی رسول پناه در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس، پیش از این، مواضع خود را درباره شرایط لیگ برتر اعلام کرده است. موضع باشگاه تغییر نکرده است. اولویت اول، مباحث مربوط به سلامت و بهداشت است و تصمیم گیرندگان در این حوزه نیز مشخص هستند. از سوی دیگر اعتقاد داریم، شرایطی که برای جامعه ایجاد شده است نباید برای رسیدن به اهداف و نیات شخصی مورد سوء استفاده قرار بگیرد.

وی ادامه داد: در ارتباط با آغاز فعالیت ها در هر حوزه، ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم می گیرد. موضع باشگاه پرسپولیس هم این است که هر زمان قرار بر آغاز رقابت های فوتبال شد، ابتدا تکلیف بازی های این فصل معلوم شود. پرسپولیس از نزدیک ترین رقیب خود، ده امتیاز پیش است ولی ترجیح ما اثبات این برتری و اقتدار در زمین مسابقه است. متاسفانه در اظهار نظرها می بینیم که بعضی سهوی یا از روی عمد موضوع را به شکل دیگری وانمود کرده اند.

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس اظهار داشت: راه حلهای مختلفی را می توان برای ادامه بازی ها و سپس برگزاری رقابت های فصل آینده بررسی کرد. همیشه آسان ترین راه حل، بهترین راه حل نیست و تعطیلی بازی ها آسانترین اقدامی است که می تواند به ذهن هر کسی برسد. با این وجود اگر در نهایت تصمیم فدراسیون فوتبال این باشد که بازی های این فصل را در همین جا متوقف کند، باشگاه پرسپولیس انتظار دارد نتیجه ماه ها تلاش، هزینه و برتری قاطع خود با اختلاف ده امتیازی را ببیند. ما بر خلاف دروغ پردازی هایی که شده است، اصلا به دنبال قهرمانی بدون انجام ادامه بازی ها نیستیم ولی اگر تصمیم مراجع فوتبال این باشد از حق قانونی خود و ده ها میلیون هوادار که بزرگترین و اصلی ترین جامعه هواداری فوتبال ایران و آسیا هستند، چشم پوشی نمی کنیم. اگر به هر دلیلی تصمیم مسئولان بر این باشد که ادامه بازی های لیگ برگزار نشود، پرسپولیس تمام فاکتورهای قهرمانی را دارد و مثل فرانسه که تیم پاری سن ژرمن شرایط مشابه ما را داشت، پرسپولیس هم باید به عنوان قهرمان معرفی شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1076

به "رسول پناه: از موضوع سلامتی مردم سواستفاده نکنند، پرسپولیس به دنبال قهرمانی بدون بازی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: از موضوع سلامتی مردم سواستفاده نکنند، پرسپولیس به دنبال قهرمانی بدون بازی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید