سلطانی فر در جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک: هدف گذاری ما کسب بهترین نتیجه در المپیک توکیو خواهد بود

به گزارش مجله روگذر، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان هدف کاروان ورزشی ایران در بازی های المپیک توکیو را کسب بهترین نتیجه بیان کرد.

سلطانی فر در جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک: هدف گذاری ما کسب بهترین نتیجه در المپیک توکیو خواهد بود

به گزارش مجله روگذر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک با حضور دکتر سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان و سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و دیگر اعضا برگزار گردید.

وزیر ورزش و جوانان برگزاری منظم جلسات ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک را مورد تاکید قرار داد و گفت: با برگزاری منظم جلسات از این پس نظارت های ویژه ای هم صورت خواهد گرفت تا با ایجاد شرایط بهتر در زمینه حمایت های مختلف از رشته های پُر امید کاروان قدرتمندی را با نظارت قوی راهی المپیک توکیو کنیم.

سلطانی فر هدف کاروان ورزشی ایران در بازی های المپیک را کسب بهترین نتیجه در مجموع رده بندی مدال ها دانست و توضیح داد: ابتدا فدراسیون های ویژه و پر امید باید با قدرت سهمیه ها را بدست آورند تا فرصت بیش تری برای آماده سازی به منظور حضور قدرتمندانه در المپیک بوجود آید . در این بین هدف گذاری ما کسب بهترین نتیجه در بازی های المپیک توکیو است.

وزیر ورزش و جوانان اهمیت بازی های المپیک را مورد توجه قرار داد و گفت: باید برای کسب نتیجه تاریخی در بازی های المپیک متمرکز شویم و برای تحقق این مهم جلسات ستاد عالی شروع شده و ثقل کار ما هم در سال 98 خواهد بود تا بتوانیم در هشت رشته پر امید مدال های خوبی را برای کسب یک نتیجه تاریخی به ارمغان آوریم. جلسات این ستاد تا سرانجام سال مرتباً برگزار خواهد شد و در هر جلسه هم یک یا دو فدراسیون مورد تحلیل و آنالیز قرار می گیرند و در قالب یک برنامه 16 ماهه، نظارت، حمایت و راهنمایی کاروان ایران را صورت خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 187

به "سلطانی فر در جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک: هدف گذاری ما کسب بهترین نتیجه در المپیک توکیو خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر در جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک: هدف گذاری ما کسب بهترین نتیجه در المپیک توکیو خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید