غزل خوانی سلبریتی هالیوودی در اینستاگرام

به گزارش مجله روگذر، سلبریتی های آمریکایی این روزهای قرنطینه هر کدام به نحوی اوقاتش را سپری می نماید و پاتریک استوارت بازیگر مشهور هالیوودی نیز خواندن کتاب در اینستاگرام را انتخاب نموده است.

غزل خوانی سلبریتی هالیوودی در اینستاگرام

به گزارش مجله روگذر به نقل از لیت هاب، سلبریتی های آمریکایی این روزهای قرنطینه هر کدام به نحوی اوقاتش را سپری می نماید و پاتریک استوارت بازیگر مشهور هالیوودی نیز خواندن کتاب در اینستاگرام را انتخاب نموده است.

استوارت که بیشتر به خاطر بازی در نقش پرفسور ایکس در فیلم مردان ایکس شهرت دارد، در صفحه اینستاگرامش برای علاقمندانش کتاب می خواند. او هر روز ویدیوهایی از کتاب خواندش را برای مخاطبان منتشر می نماید. این بازیگر آمریکایی با خواندن سونت شکسپیر آغاز نموده است.

استوارت در پیامی همراه ویدیوی کتاب خوانی نوشته است: در دوران کودکی ام که در دهه 40 میلادی، مادرم همواره ظرفی از میوه برای من آماده می کرد. زیاد نبود ولی می گفت خوردن یک سیب در روز می تواند آدم را از دکتر بی احتیاج کند. حالا می خواهم بگویم یک سونت شکسپیر می تواند همین کار را در زمان کرونا کند. پس بیایید با سونت 1 آغاز کنیم.

سبک انگلیسی سونت که گونهٔ توسعه یافته ای از سبک ایتالیایی است، اغلب آمیخته ای از نظم متناوب ایتالیایی و سبک دوبیتی فرانسوی است. بزرگترین نمایندهٔ سبک انگلیسی سونت غزل واره های شکسپیر هستند. تاثیر این غزل واره ها به حدی است که سبک انگلیسی سونت، سبک شکسپیری نامیده شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 974

به "غزل خوانی سلبریتی هالیوودی در اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غزل خوانی سلبریتی هالیوودی در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید