لیگ واترپلو تحت تاثیر شرایط بد اقتصادی

به گزارش مجله روگذر، رئیس سازمان لیگ واترپلوی ایران از اعلام اسامی تیم های حاضر در لیگ برتر سال جاری، در هفته جاری اطلاع داد.

لیگ واترپلو تحت تاثیر شرایط بد اقتصادی

محمدهادی بیک در گفت و گو با مجله روگذر، در مورد شرایط نابسامان لیگ برتر واترپلو شرح داد: شرایط اقتصادی کشور بر روی همه لیگ های کشور تاثیر گذاشته و واترپلو هم از این بابت متضرر شده است. در کوشش هستیم تا با هماهنگی های لازمه شرایط لیگ برتر را سامان دهیم.

او در مورد تعداد نهایی تیم های لیگ برتر واترپلو نیز گفت: تا به امروز برای حضور در لیگ برتر 5 تیم به صورت قطعی اعلام آمادگی نموده اند، قرار بود تیم نیروزمینی هم تصمیم نهایی اش برای حضور در لیگ را اعلام کند که فعلا خبری نشده است.

رئیس سازمان لیگ واترپلو ادامه داد: با این حال همه کوشش ما این است لیگ های پایه خود را پربار کنیم تا برای آینده واترپلو یاری کننده باشد. در حال حاضر 25 تیم را در لیگ زیر 17 سال داریم که اگر این تیم ها حفظ شوند در آینده می توان شاهد حضور آن ها در لیگ های بالاتر بود.

او در پاسخ به این سول که آیا فدراسیون برنامه ای برای خروج از این شرایط دارد؟ اظهار کرد: محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا به شخصه برای رسیدگی به این مشکل با برخی باشگاه ها و استان ها وارد مذاکره شده است. تیم هایی مثل اصفهان در سال گذشته به عنوان هیات حضور داشتند و سال جاری نیز باید ببینیم چه تیم هایی حاضر به شرکت در لیگ برتر هستند.

بیک در مورد زمان دقیق اعلا تیم های حاضر د لیگ برتر نیز گفت: در این هفته قطعا تیم های نهایی و شرکت کننده در لیگ را معرفی می کنیم. اگر تعداد تیم ها کم باشد برنامه ای مناسب برای مسابقات تدوین می کنیم تا تیم ها بازی های بیشتری را انجام دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 83

به "لیگ واترپلو تحت تاثیر شرایط بد اقتصادی" امتیاز دهید

1 کاربر به "لیگ واترپلو تحت تاثیر شرایط بد اقتصادی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ واترپلو تحت تاثیر شرایط بد اقتصادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید