پاسخ جنجالی نماینده مالک تراکتور به اظهارات منصوریان

به گزارش مجله روگذر، بهداد بیات در مصاحبه با رادیو ورزش در پاسخ به اظهارات سرمربی سابق این تیم، گفت: ایشان حتماً باید در محاکم قضایی این ادعا ها را اثبات نمایند که چه کسی وی را تهدید نموده است. این موضوع، موضوعِ ساده ای نیست و وقتی فردی در رسانه ملی چنین ادعا هایی را مطرح می نماید، قطعاً باید به اندازه کافی اسناد داشته باشد تا بتواند این ادعا ها را ثابت کند.

پاسخ جنجالی نماینده مالک تراکتور به اظهارات منصوریان

وی اضافه نمود: برای آقای میثاقی و تهیه نماینده برنامه فوتبال برتر تاسف می خورم، چون آن ها ابتدایی ترین موضوع یک برنامه را نمی توانند رعایت نمایند. امکان ندارد وقتی در رسانه ملی راجع به یک شخص یا یک مجموعه صحبت می شود، بدون اینکه طرف مقابل بتواند از خودش دفاع کند، تریبون بالای یک ساعت در اختیار مقابل قرار بگیرد. ما اطلاع داشتیم که ایشان می خواهد در برنامه فوتبال برتر صحبت کند و از حدود ساعت 21 کوشش کردیم با آقای میثاقی تماس بگیریم.

بیات با درخواست از صداوسیما برای فراهم کردن امکان جوابگویی برای این افراد، گفت: ما توقع داشتیم که در برنامه دیشب صحبت کنیم و وقتی من هم نام این افراد را می برم، طبیعی است که آن ها هم می توانند از خودشان دفاع نمایند. بر اساس ماده 30 اساسنامه سازمان صداوسیما، طرف مقابل می تواند از خودش دفاع کند و اگر این امکان فراهم نشود، باید دو برابر زمانی که طرف اول صحبت می نماید، فرصت در اختیار طرف دوم هم قرار بگیرد. اگر هفته آینده بالای دو ساعت وقت در اختیار باشگاه تراکتور قرار بگیرد، یعنی دوستان اصل بی طرفی را رعایت می نمایند، اما اگر این طور نشود، تعیین می شود که برنامه فوتبال برتر خطی عمل می نماید. کاش آقای میثاقی برای استادی که 20 سال برای رعایت عدالت کوشش کرد، شاگرد خوبی بود. نظرسنجی های صداوسیما نشان می دهد که این برنامه به زور دو رقمی شده است که این به خاطر عملکرد خطی آنهاست.

وی درباره نحوه برکناری سرمربی پیشین تراکتور، گفت: ایشان تمام این مواردی که مطرح کردند را باید اثبات نمایند. صحبت های شب گذشته آقای منصوریان کاملاً ضدونقیض بود. ایشان در ابتدا گفتند که من را بدون اطلاع برکنار کردند، اما شما با آقای نصیرزاده دو بار جلسه داشتید و دیشب هم این موضوع را تایید کردید. شما گفتید آقای نصیرزاده گفته می خواهیم شما را برکنار کنیم و شما گفتید اصلاً! مگر شما می توانید تصمیم بگیرید که برکنارتان بنمایند یا خیر.

بیات ادامه داد: دو ساعت با شما به صورت محترمانه جلسه برگزار شده است. به هر دلیلی، تصمیم بر قطع همکاری با شما گرفته شد، اما شما نمی توانید بگویید که برکنارتان بنمایند یا خیر. البته من احساس می کنم آقای منصوریان کامل صحبت نمی نماید. ایشان از حضور نفر سوم بین خود و آقای زنوزی صحبت می نماید که من نمی دانم منظورشان چه کسی است. اگر منظورشان آقای محمدمهدی نبی است، خیلی با صراحت بگوید. من شنیدم که آقای نبی ایشان را به آقای زنوزی سفارش و حضورش در تراکتور را ضمانت نموده بود.

وی یادآور شد: اگر بحث حضور آقای زنوزی در فدراسیون فوتبال مطرح است، اول اینکه ایشان وقت این کار را ندارد، اما کاش آقای زنوزی رئیس فدراسیون می شد تا برای فوتبال ایران درآمدزایی بکند. ایشان هیچ وقت به فکر جیب خودش نیست.

بیات با اشاره به ادعای سرمربی سابق تراکتور مبنی بر اینکه تراکتور یک باشگاه مالک محور است، گفت: وقتی مالک می بیند دغدغه شما از فردای عقد قرارداد، افتتاح رستوران در تبریز است و با بازیکن یک میلیاردی، چهار میلیارد قرارداد می بندید، چرا نباید دغدغه داشته باشد. آقای زنوزی جوابگوی طرفداران تراکتور است. آقای منصوریان صحبت هایی را مطرح نموده که تبعات دارد.

وی راجع به اظهارات علیرضا منصوریان درخصوص برکناری از راهنمایی تیم تراکتور، عنوان نمود: ما نمی خواستیم خیلی چیز ها را بگوییم، اما با این شو که شما دیشب اجرا کردید و متخصص این کار هم هستید، مجبور می شویم خیلی حرف ها را بزنیم. دغدغه شما در زمان جابجایی، سوار کردن سگ تان به هواپیماست تا در تبریز دلتنگ نباشید. الان هم در اظهارات یک طرفه خود، صرفاً توهین می کنید. صحبت های شما درست و منطقی نیست و باید جوابگو باشید.

وی گفت: روزی که از تراکتور برکنار می شدید، ادعا کردید که خط قرمز نظام هستید؛ این حرف ها دیگر چیست؟ شما باید جوابگو باشید.

بیات درمورد شبهه های موجود درمورد برند لباس تیم تراکتور، گفت: آقای منصوریان درباره برند لباس های تیم صحبت نموده که اتفاقاً تمام مدارک مربوط به ترخیص لباس های آدیداس از گمرک موجود است. یک سال آقای زنوزی شعار حمایت از کالای ایرانی را بر روی پیراهن بازیکنان حک کردند. ما با این کار نشان دادیم هیچ کدام از تحریم ها کارساز نیست، چون از قلب آمریکا بهترین لباس ها را با کمترین هزینه خریداری کردیم.

وی ادامه داد: شما در مقابل فردی از بیزینس صحبت می کنید که بالای 10 هزار نفر برایش کار می نمایند و شما نمی توانید به ایشان درس بدهید. قطعاً دو دو تا، چهارتای ایشان به شکلی بوده که برند آدیداس را خیلی بهتر دانسته است. شما باید تمامی این تهمت هایی که زدید را اثبات کنید.

بیات درمورد دلایل برکناری علیرضا منصوریان، گفت: بخش عمده ای از مسائلی که آقای منصوریان گفته اند به خود ایشان برمی شود. لیست بازیکنانی که ایشان می خواستند، از افرادی مانند سید جلال حسینی و محمد نادری تشکیل می شد که این ها قرار بود با هماهنگی آقای منصوریان به تراکتور بیایند که نیامدند. شما سه کاپیتان تیم ملی را در این تیم داشتید. با قیمت این بازیکنانی که جذب شده، می توانستیم بازیکنان خیلی بهتری جذب کنیم. این ها بهانه است؛ شما نتیجه نگرفتید و برکنار شدید.

وی در خاتمه تاکید نمود: تراکتور همواره باید برای قهرمانی بجنگد و نمی توان از این تیم انتظار کسب نتایج معمولی داشت. به هر دلیلی، بعد از پنج هفته همکاری دو طرف قطع شده است، اما اینکه تهدید کنید حرفه ای نیست. آقای منصوریان! شما ادعای فوتبال حرفه ای دارید. شما بهتر از این امکانات تا به امروز ندیده بودید. کدام باشگاه چنین امکاناتی دارد؟ بهتر است خیلی راحت بگوییم نتوانستیم نتایج مدنظر باشگاه را کسب کنیم و برکنار شدیم. امیدوارم انسان ها همان طور که ادعا می نمایند، در رفتارشان هم حرفه ای باشند، فرافکنی ننمایند و به حرف های خودشان پایبند باشند.

منبع: فرارو
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1448

به "پاسخ جنجالی نماینده مالک تراکتور به اظهارات منصوریان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ جنجالی نماینده مالک تراکتور به اظهارات منصوریان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید