پیوس: تیم ملی با شکست امارات و کره 80 درصد راه صعود را طی می نماید، اسکوچیچ مدیریت خوبی داشته است

به گزارش مجله روگذر، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که شاگردان اسکوچیچ اگر در دو بازی آینده خود مقابل امارات و کره به پیروزی برسند 80 درصد راه صعود به جام جهانی را طی می نمایند.

پیوس: تیم ملی با شکست امارات و کره 80 درصد راه صعود را طی می نماید، اسکوچیچ مدیریت خوبی داشته است

فرشاد پیوس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد دو ملاقات تیم ملی فوتبال مقابل امارات و کره جنوبی گفت: ملی پوشان دو بازی سخت با دو تیم و سبک متفاوت بازی دارند و خیلی باید هوشیار باشند، چون ممکن است با یک اشتباه به دردسر بیفتند. شاگردان اسکوچیچ باید فرایند صددرصد پیروزی را حفظ نمایند، به عقیده من اگر بتوانیم امارات و کره راه شکست دهیم 80 درصد راه صعود را طی کردیم.

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات مقدماتی جام جهانی یکی از ادواری است که می توانیم بدون دردسر و دغدغه خیلی زود و به اسم اولین تیم از آسیا به جام جهانی صعود کنیم. تیم ملی کیفیت فنی بالایی دارد و قدرت خودش را به حریفانش دیکته کرد و این مزیتی است که تیم اسکوچیچ در مسابقات آینده دارد.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با تمجید از عملکرد ملی پوشان در بازی های گذشته اسم کرد: خوشبختانه یک نسل خیلی خوب را در تیم ملی داریم. هم نفرات اصلی و هم بازیکنان ذخیره در برترین سطح کیفی شان قرار دارند و ما این موضوع را در 4 بازی آخر در مرحله قبل و دو بازی این مرحله شاهد هستیم که بازیکنان خیلی خوب و با سرعت زیاد توپ را از دفاع به حمله منتقل می نمایند و خیلی با برنامه کار می نمایند. از طرف دیگر ساختار دفاعی تیم ملی هم خوب است، در کل یک تیم یک دست در اختیار داریم.

کادرفنی تیم ملی یک گروه از بازیکنان بی ادعا و تشنه موفقیت را در اختیار دارند پیوس با بیان این جمله اسم کرد: اسکوچیچ با تیم ملی نتایج درخشانی گرفته و خیلی عالی توانسته نظم خاصی در تیم ایجاد کند، البته او خوش شانس هم هست که در این زمان سرمربی تیم ملی است و این نفرات را در اختیار دارد. بازیکنان تیم ملی چه آنهایی که لژیونر هستند و چه بازیکنانی که در داخل بازی می نمایند آمادگی بالایی دارند و اسکوچیچ هم خیلی خوب توانسته این تیم را مدیریت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 مهر 1400 بروزرسانی: 29 مهر 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1880

به "پیوس: تیم ملی با شکست امارات و کره 80 درصد راه صعود را طی می نماید، اسکوچیچ مدیریت خوبی داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیوس: تیم ملی با شکست امارات و کره 80 درصد راه صعود را طی می نماید، اسکوچیچ مدیریت خوبی داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید