آریانا گرانده، راک و ناروتو احتمالا به فورتنایت خواهند آمد

به گزارش مجله روگذر، در بخشی از دعوی حقوقی اپیک و اپل، سندی منتشر شده که ممکن است حاوی سرنخ هایی از اسکین هایی باشد که قرار است در آینده برای بازی فورتنایت اضافه گردد. در این میان، اسکین های فراوانی دیده می گردد که به شخصیت های معروف و پرطرفدار واقعی و خیالی ارتباط دارد.

آریانا گرانده، راک و ناروتو احتمالا به فورتنایت خواهند آمد

این سند جدید که توسط سایت The Verge بارگذاری شده است، نشان می دهد که اسکین شخصیت های واقعی و خیالی زیادی در آینده به این بازی پرطرفدار اضافه خواهد شد. با نگاهی به این فهرست، می توان به نام های برجسته ای مثل ساموس آران (Samus Aran) از مجموعه بازی متروید، کتنیس اوردین (Katniss Everdeen) از مجموعه بازی های گرسنگی، عروس از فیلم بیل را بکش کوئنتین تارانتینو، جان مک کلین از مجموعه فیلم های جان سخت، ناروتو از انیمه ناروتو و همچنین بسیاری از شخصیت های معروف دیگر دیده می گردد. البته، علاوه بر این شخصیت های خیالی، به احتمال زیاد شاهد اسکین شخصیت های واقعی و معروفی مثل راک، لبرون جیمز و… خواهیم بود. با توجه به حضور نیمار در فصل حاضر فورتنایت، اضافه شدن این شخصیت های واقعی چندان عجیب نیست.

شما می توانید در پایین فهرستی از بعضی از این شخصیت ها را مشاهده کنید اما باید در نظر داشته باشید که این اطلاعات به وسیله سند اشاره شده به دست آمده اند و قرار نبوده به صورت عمومی منتشر شوند. به همین خاطر، ممکن است بعضی از این نام ها دقیق نباشند یا برنامه های اپیک برای بعضی از آن ها تغییر نموده باشد. با این وجود، این نام افراد واقعی و خیالی معروفی است که در این سند دیده می گردد و احتمال عرضه اسکین مخصوص آن ها برای فورتنایت وجود دارد.

فهرست اسکین های احتمالی آینده فورتنایت

 • Samus Aran
 • Naruto
 • Katniss Everdeen
 • The Bride
 • Batman Looper
 • Snake Plissken
 • John McClane
 • Ariana Grande
 • Lady Gaga
 • LeBron James
 • The Rock

اضافه شدن اسکین ساموس آران از جنبه ای خاص قابل توجه است. در ماه های اخیر شاهد اضافه شدن اسکین مستر چیف و کریتوس بوده ایم که به ترتیب از شخصیت های خیالی نمادین و مهم مایکروسافت و سونی هستند. اگر این گزارش صحیح از آب دربیاید، با اضافه شدن ساموس آران در بازی فورتنایت شاهد یکی از شخصیت های خیالی معروف و نمادین نینتندو هم خواهیم بود.

حضور کتنیس اوردین از مجموعه بازی های گرسنگی هم جالب است چراکه داستان بازی های گرسنگی و مسابقاتی که در جریان این مجموعه آثار رخ می دهد، ساختاری مشابه با بازی های بتل رویال دارد.

این سند همچنین رویداد جدیدی را برای بخش غیر مبارزه پارتی رویال نشان داده است. به نظر می رسد که این رویداد یک مینی گیم آرکید و با موضوع بسکتبال که دارای حالت های مختلف 1 در مقابل 1، 2 در مقابل 2، 3 در مقابل 3 و 4 مقابل 4 خواهد بود. رویدادی به نام Downtown Dunk هم می تواند بخشی از این مینی گیم بسکتبال باشد و شخصیت هایی مثل زاین ویلیامسن و لبرون جیمز به صورتی در آن حضور داشته باشند.

دادگاه اپیک در مقابل اپل هم اکنون در جریان است و تا سه هفته قبل از اعلام نتیجه توسط قاضی در جریان خواهد بود. تا به امروز جزییات مختلفی از اسناد ارائه شده در این دادگاه منتشر شده است که در میان آن ها اخبار پیدا می گردد که تا به امروز چیزی از آن ها نشنیده بودیم.

منبع: Gamespot

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1680

به "آریانا گرانده، راک و ناروتو احتمالا به فورتنایت خواهند آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آریانا گرانده، راک و ناروتو احتمالا به فورتنایت خواهند آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید