ارایه خدمات چک های صیادی از طریق پیامک در بانک ملت

به گزارش مجله روگذر، خبرگزاری خبرنگاران-دارندگان حساب در بانک ملت می توانند از سامانه پیامکی خدمات مربوط به چک های صیادی دریافت کنند.

ارایه خدمات چک های صیادی از طریق پیامک در بانک ملت

به گزارش خبرنگاران، این بانک به منظور توسعه درگاه های دسترسی به فرایندهای سامانه صیاد، امکان انجام عملیات ثبت صدور / دریافت / انتقال چک های صیاد (چکهای طرح تازه به رنگ بنفش) را در بستر پیغامک با سرشماره 15560018 به ترتیب زیر فراهم کرده است:

- ثبت صدور چک با ارسال عدد 1

- ثبت دریافت چک با ارسال عدد 2

- ثبت انتقال چک با ارسال عدد 3

براین اساس، با ارسال هر یک از اعداد به سرشماره مذکور، پیغامِ متناسب با هر یک از عملیات فوق، از طریق سرشماره پوشش داده شدهBankMellat به مشتری ارسال می شود.

در این صورت مشتری باید در پاسخ، اطلاعات درخواستی را در ردیف های مجزا و در قالب یک پیغامک، به سرشماره 15560018 ارسال کند.

(به طور مثال، برای ثبت صدور چک، اطلاعات مورد نیاز عبارتند از: شناسه 16 رقمی صیاد، سری و سریال چک، مبلغ چک، تاریخ چک، کدملی /شناسه ملی / شناسه فراگیر ذینفع چک)

لازم به ذکر است در صورت ارسال پیغام نامتناسب با عملیات مورد نظر یا ثبت اعداد و ارقام اشتباه، پیغام زیر به تلفن همراه مشتری ارسال می شود:مشتری گرامی، اطلاعات ارسالی شما در خصوص چک، در سامانه صیاد دارای مغایرت بوده و عملیات قابل انجام نمی باشد.

این گزارش می افزاید، در حال حاضر، این خدمت فقط به مشتریان حقیقی دارای حساب انفرادی بانک ملت ارایه می شود و در صورتی که صادرکننده / ذینفع / انتقال دهنده چک، مشتری بانک ملت نباشند، امکان دریافت خدمات یادشده را نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 2005

به "ارایه خدمات چک های صیادی از طریق پیامک در بانک ملت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارایه خدمات چک های صیادی از طریق پیامک در بانک ملت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید