فزونی مقابل پرسپولیس راه صعود به آسیا است، ریسک حضور طرفداران در استادیوم را نمی پذیرم

به گزارش مجله روگذر، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: فزونی مقابل پرسپولیس می تواند کلید پیروزی ما در ملاقات های بعدی باشد و به نحوی می توانیم راه صعود به مسابقات باشگاه های آسیا را با بردن این بازی به دست بیاوریم.

فزونی مقابل پرسپولیس راه صعود به آسیا است، ریسک حضور طرفداران در استادیوم را نمی پذیرم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سعید آذری درباره برنامه های ویژه تیم فولاد در پنج هفته به جای مانده لیگ برتر فوتبال گفت: برنامه ریزی ویژه ما تقریبا از دوم فروردین آغاز شده و حدود چهار ماه است بچه ها تحت فشار مسابقات زیادی را پشت سر گذاشته اند اما متأسفانه با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی مان و تعداد بازیکنان محدودی که در اختیار داشتیم، این فشارها اکنون خود را نشان می دهد. خودمان هم می دانستیم چنین فشاری به تیم فولاد وارد می گردد.

وی اضافه نمود: مقابل مس رفسنجان در سه دقیقه تمرکز خود را از دست دادیم و بازی فوق العاده مهمی که یک بر صفر پیش بودیم، با نتیجه 2 بر یک واگذار کردیم. دست جواد نکونام روی نیمکت فوق العاده خالی بود و کار به شکلی پیش می رود که اگر مصدومان فولاد تا اواسط این هفته به تیم اضافه نشوند، شرایط مقداری بحرانی خواهد شد. البته با توجه به کوشش های کادر پزشکی امیدواریم بچه ها به بازی با پرسپولیس برسند تا به پنج هفته پایانی امیدوار شویم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اسم کرد: نکونام تمرینات ویژه ای طراحی نموده اما گرمای وحشتناک خوزستان، سبب شده هوای بالای 50 درجه را تجربه کنیم. بیشتر تمرینات مان در این فضا برگزار می گردد و کارمان فوق العاده سخت است ولی با بودن جواد نکونام، همکارانش، حمایت های طرفداران عزیزمان که واقعا فولاد را دوست دارند، کوشش همکاران و تمرینات مستمری که بچه ها پشت سر می گذارند امیدوارم مانند سال گذشته که در آخرین روز قهرمان سوم لیگ شدیم و توانستیم سهمیه آسیا را کسب کنیم، سال جاری هم در پنج هفته پایانی امیدوارانه مبارزه را ادامه بدهیم. تا آخرین لحظه هم ناامید نمی شویم و این مبارزه ادامه خواهد داشت.

آذری درباره بازی حساس فولاد مقابل پرسپولیس توضیح داد: این مسابقه برای ما مهم است و تنها چیزی که به آن فکر می کنیم این است برای سر و سامان بخشیدن به شرایط خودمان در جدول و نزدیک شدن به سهمیه آسیا که واقعاً با توجه به تحمل شرایط سخت، مستحقش بودیم بچه ها ملاقات با پرسپولیس را با انگیزه بیشتری انجام می دهند و برای ما فرقی ندارد کدام تیم مقابل فولاد قرار می گیرد.

وی ادامه داد: تنها موضوعی که برای ما اهمیت دارد این است که با توجه به سرمایه گذاری نسبتاً زیادمان بچه ها می دانند رجحان مقابل پرسپولیس می تواند کلید پیروزی ما در ملاقاتهای بعدی باشد و به نحوی می توانیم راه صعود به مسابقات باشگاه های آسیا را با بردن این بازی به دست بیاوریم. بنابراین با همه قدرت می جنگیم و امیدوارم سه شنبه شب پیروزی خوبی به دست بیاوریم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره اینکه با توجه به طرح بحث حضور طرفداران در ورزشگاه ها، ورزشگاه شهدای فولاد را برای پایلوت این ماجرا در نظر گرفته اند گفت: صحبت رسمی در این زمینه نشده اما متاسفانه طبق آمار و ارقامی که خود وزارت بهداشت ارائه می دهد، کرونا اکنون وارد فاز پنجم شده است و در این شرایط و با این مکانیزم کنترلی چگونه می خواهند طرفداران را وارد ورزشگاه نمایند؟ چه کسانی می خواهند این موضوع را کنترل نموده و مسائل بهداشتی را در نظر بگیرند.

آذری اضافه نمود: حضور طرفدار در ورزشگاه با شرایط فعلی امکانپذیر است اما ریسک فوق العاده ای دارد که همه را تهدید خواهد نمود. ما هم نمی توانیم این ریسک را بپذیریم که مردم به ورزشگاه بیایند و مجدد آلوده شوند. در 4، 5 مسابقه به جامانده لیگ برتر بهتر است احساسی عمل نکنیم و موج سواری هم لازم نیست. اگر اکنون می بینید در جایی طرفدار به ورزشگاه می آید به علت واکسینه شدن آنها است و در این زمینه خیلی از ما پیش هستند. هنوز در گام اول واکسیناسیون مانده ایم و جمع کردن مردم با این ازدحام در جایی ریسک است و دست کم من به اسم مدیرعامل باشگاه فولاد چنین مسؤولیتی نمی پذیرم.

مدیرعامل باشگاه فولاد اسم کرد: به جای اینکه مردم را وارد ورزشگاه کنیم، فکر تکمیل واکسیناسیون مردم باشیم. در آینده هم می توان فوتبال را دیدن کرد اما اگر هموطنان عزیزمان در این پیک پنجم دچار حادثه شوند، این موضوع موضوع جبران ناپذیر است. ابتدا دنبال واکسن زدن برویم. فوتبال را هم می توان بدون دیدنگر انجام داد.

آذری درباره اینکه آیا همچنان به قدرت به کارش در باشگاه فولاد ادامه می دهد، اسم داد: هم ما و هم کادر فنی به قدرت کارمان را انجام می دهیم. باید از ابراهیمی(مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان) اعضای محترم هیأت مدیره، اسماعیل گودرزی(رئیس هیأت مدیره) یک اسماعیل گودرزی دیگر که قائم مقام باشگاه فولاد، رئیس باشگاه مقاومت تهران و از پیشکسوتان باشگاه فولاد است و شاگردان زیادی در فوتبال کشور داشته تشکر کنم.

وی در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران توضیح داد: همه با انسجام و ایفای توضیح وظایف سازمانی مندرج در باشگاه کنار هم کار خود را انجام می دهیم و امیدوار هستیم سال جاری هم روز پایانی لیگ همراه با موفقیت برای فولاد خوزستان و شادکامی طرفداران عزیزمان باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1799

به "فزونی مقابل پرسپولیس راه صعود به آسیا است، ریسک حضور طرفداران در استادیوم را نمی پذیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فزونی مقابل پرسپولیس راه صعود به آسیا است، ریسک حضور طرفداران در استادیوم را نمی پذیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید