جهانگیری: بسیاری از مسائل با روحیه امیدواری، همدلی و انسجام قابل حل است

به گزارش مجله روگذر، جلسه ملاقات اعضای مجمع نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با معاون اول رییس جمهور عصر دوشنبه(7 مهر) برگزار گردید.

جهانگیری: بسیاری از مسائل با روحیه امیدواری، همدلی و انسجام قابل حل است

به گزارش خبرنگاران، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در این جلسه با اشاره به شرایط سخت بودجه و محدودیت های منابع درآمدی کشور، گفت: در شرایط سخت و سخت با روحیه امیدواری، هماهنگی، همدلی و انسجام بسیاری از مسائل قابل حل است.

وی، استان گلستان را استانی پراهمیت برای کشور برشمرد و اظهار کرد: استان گلستان استانی است که از هر نظر پشتوانه ای مهم برای کشور است و با وجود اقوام و مذاهب مختلف در این استان، شاهد انسجام بسیار خوب در بین مردم و مسئولین هستیم.

معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به طرح ملی زهکشی 280 هزار هکتار از اراضی استان گلستان، اعلام کرد: تا به امروز 80 هزار هکتار از اراضی این استان زهکشی شده که امیدوارم این طرح ملی با سرعت بیشتر تکمیل و نهایی گردد.

جهانگیری هم مرز بودن استان گلستان با کشور ترکمنستان را یکی از مزیت های مهم استان برشمرد و گفت: تجارت مرزی می تواند یکی از کانون های توسعه استان باشد و باید اقدامات لازم برای بازگشایی کامل مرز و توسعه مبادلات تجاری میان استان گلستان و کشور ترکمنستان انجام گردد و امیدوارم هر چه سریع تر منطقه آزاد اینچه برون به عنوان یک کانون توسعه به تصویب نهایی برسد.

وی همچنین با اشاره به مسایل و مسائل مطرح شده از سوی نمایندگان استان گلستان، از معاونین خود خواست جلسه ای را برای رسیدگی به این مسائل برگزار نمایند.

در این جلسه، استاندار گلستان نیز گزارشی از شرایط استان در بخش های مختلف ارائه و پیشنهاداتی را برای ارتقاء شرایط استان عنوان نمود.

نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گزارشی از مسایل اصلی و مسائل کلان استان نظیر مشکل آب شرب، صنایع تبدیلی کشاورزی و راه آهن ارائه کردند و خواهان توجه و نگاه ویژه دولت به این استان شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1277

به "جهانگیری: بسیاری از مسائل با روحیه امیدواری، همدلی و انسجام قابل حل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانگیری: بسیاری از مسائل با روحیه امیدواری، همدلی و انسجام قابل حل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید