رونمایی از کتاب گردش تصویر در ملایر

به گزارش مجله روگذر و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، غلامرضا جمالی زاده با تأکید بر اینکه این مفاخر و الگوهای فرهنگی و هنری باید به نسل جوان معرفی شوند، اظهار کرد: به همت مرکز اسناد و کتابخانه ملی غرب کشور کتاب زندگینامه مسعود جعفری جوزانی گردآوری شد.

رونمایی از کتاب گردش تصویر در ملایر

وی با بیان اینکه این کار فاخر فرهنگی با عنوان گردش تصویر 30 مردادماه در ملایر رونمایی خواهد شد، اعلام کرد: این کتاب حاصل 20 جلسه مصاحبه با جعفری جوزانی است که توسط مرکز استاد و کتابخانه ملی غرب کشور به رشته تحریر درآمده است.

جمالی زاده از تهیه 40 پوستر از فعالیت های هنری مسعود جعفری جوزانی توسط این مرکز اطلاع داد و با بیان اینکه این رونمایی همراه با تجلیل از این هنرمند خواهد بود، گفت: همزمان با آیین رونمایی از کتاب و تجلیل، یک نمایشگاه نیز از 30 مرداد به مدت 10 روز در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد دایر می گردد.

وی با اشاره به توزیع پوستر نمایشگاه عکس و کتاب زندگینامه مسعود جعفری جوزانی در شهرستان، فضای مجازی، نهادها و مکان های عمومی عنوان نمود: در انتها آیین تجلیل و رونمایی از کتاب این هنرمند، فیلم پشت دیوارهای سکوت در سینما بهمن ملایر برای نخستین بار اکران عمومی می گردد.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر اضافه نمود: احتمالا برخی از عوامل این فیلم نیز همزمان با اکران عمومی فیلم در این برنامه حضور خواهند داشت

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 143

به "رونمایی از کتاب گردش تصویر در ملایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از کتاب گردش تصویر در ملایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید