شفر: زمین خوردن مهم نیست، بلند شدن مهم است

به گزارش مجله روگذر، دوباره این را می گویم که شما در بازی بعدی یک تیم جدید با قدرت بیشتر می بیند. من باید خیلی مسائل را اطراف تیم متوقف کنم.

شفر: زمین خوردن مهم نیست، بلند شدن مهم است

به گزارش مجله روگذر ، وینفرد شفر فکرش را نمی کرد. این شکست سنگین در آزادی شاید برایش قابل تصور نبود. او اما به آینده امیدوار است. سرمربی استقلال بعد از شکست برابر السد با حضور در نشست خبری درباره این دیدار صحبت کرد: در نیمه دوم دیدیم که کیفیت مد نظر برابر السد را نداشتیم. هر چهار گل اگر تمرکز بیشتری در زمین وجود داشت، به ثمر نمی رسید. مجبور به تعویض در فهرست یازده نفره خود شدیم. در حالت عادی علی کریمی باید بازی می کرد اما در زمان گرم کردن معین شد او نمی تواند بازی کند و به همین دلیل ما او را عوض کردیم و مجبور به تغییرات تاکتیکی زیادی شدیم. در 30 دقیقه سرانجامی مسابقه اشتباهات زیادی داشتیم و عصبانی شدیم و اشتباهاتی داشتیم که متوجه آن نمی شوم. در گذشته اتفاقاتی برای ما رخ داد که حرفه ای نبود. نمی خواستم قبل از بازی، بازیکنانم با عصبانیت وارد زمین شوند و می خواستم با اعتماد به نفس به داخل زمین بروند. نمی خواهم اکنون راجع به آن صحبت کنم و ما باید با باشگاه آن را رفع کنیم.

شفر سپس درباره السد گفت: همه می دانند السد تیم کاملی است و نتیجه ای که رخ داد، نتیجه مورد نظر ما نیست. خط هافبک تیم السد با حضور ژاوی، گابی و بازیکن کره ای که داشتند در سطح بسیار بالایی بود. الان می توانم بگویم که باید به بازیکنان 2 روز استراحت بدهیم و سپس باید با آنها صحبت کنیم. شکست خوردن اتفاق مهمی نیست و مهم این است که ما از جای خود بلند شویم. در داخل تیم خود مسائلی که خوب نیست را تغییر می دهیم. مطمئنم که ما بر می گردیم. دوباره می گویم وقتی به زمین می خوریم، مشکلی نیست و مشکل این است که نتوانید از جای خود بلند شوید و من می گویم ما دوباره بر می گردیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا انتظار شنیدن واژه بی غیرت را از سوی هواداران برای مجموعه خود داشتید، گفت: یکی از مشکلاتی که ما داشتیم، اردوی پیش فصل بود. زمانی که با السد بازی داریم فقط باید روی این بازی تمرکز کنیم. هواداران از نقاط مختلف به ایران می آیند و خسته هستند. من از آنها عذر خواهی می کنم. بسیاری از آنها شب گذشته برابر استادیوم بودند و حق دارند که خسته باشند اما این خوب نیست که خیلی خشن برخورد کنیم.

شفر در واکنش به تعویض نویمایر و حضور دانشگر که نقش پر رنگی در شکست استقلال داشت، گفت: مشکل نویمایر خطایی بود که روی پای او انجام شد و پای او درد گرفت. او هنوز صد در صد آماده نیست و بین دو نیمه او به من گفت که می خواهد تعویض گردد. چشمی نیز در پست مرکز زمین نمایش خوبی داشت و مشکلی بابت این تعویض نبود.

سرمربی استقلال در سرانجام صحبت های خود در این نشست خبری گفت: یکی از مشکلات این بود که خیلی توپ سریع برابر دروازه ما بر می گشت. در نیمه اول نیز مشکلاتی داشتیم. نویمایر نیز در این بازی ضربات خوبی به سمت دروازه حریف زد. ژاوی گاهی اوقات به عقب می رفت و توپ می گرفت و بازی را عوض می کرد و ما در حمله نیز توپ را به خوبی حفظ نکردیم. در عقب زمین مانند صحنه گل دوم که دروازه بان با یک پاس پایه گذار گل شد، سازماندهی خوبی نداشتیم. دوباره این را می گویم که شما در بازی بعدی یک تیم جدید با قدرت بیشتر می بیند. من باید خیلی مسائل را اطراف تیم متوقف کنم.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 7 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 24

به "شفر: زمین خوردن مهم نیست، بلند شدن مهم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: زمین خوردن مهم نیست، بلند شدن مهم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید