شکایت پرسپولیس از رئیس هیات فوتبال تبریز و سه مدیر تراکتور

به گزارش مجله روگذر، باشگاه پرسپولیس از رئیس هیات فوتبال تبریز و مدیران باشگاه تراکتور به علت معاونت در اخلال در نظم و تشویش اذهان عمومی شکایت کرد.

شکایت پرسپولیس از رئیس هیات فوتبال تبریز و سه مدیر تراکتور

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، هنوز در شوک اتفاقات استادیوم یادگار امام و هجمه فحاشی ها، هتاکی ها و سنگ پرانی ها هستیم، ولی متاسفانه برخی به جای آن که برابر این پدیده بایستند به نوعی با اظهارات و عملکرد خود یا در پی تطهیر آن چه هستند که روی داده است یا این که قصد دارند مسایل را به گونه دیگری نشان دهند و خواسته یا ناخواسته با آن همراهی می نمایند.

باشگاه پرسپولیس بر همین اساس با توجه به اظهاراتی که اجرا شده است، شکایات خود را تقدیم فدراسیون فوتبال می نماید تا در ارکان انضباطی و اخلاقی مورد رسیدگی قرار بگیرد.

در این ارتباط از جواد ششگلانی، رئیس هیات فوتبال تبریز در ارتباط با معاونت در اخلال در نظم و از میرمعصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتور، کاظم محمودی مدیر تیم و بعلاوه نصیری معاون فرهنگی تراکتور به جهت نشر اکاذیب، به کمیته اخلاق شکایت کرد.

اظهارات خلاف واقع در حالی مطرح شده است که بی نظمی، عدم امنیت، فحاشی و هتاکی نسبت به پرسپولیس و فراتر از آن، حمله به اعضای تیم فوتبال پرسپولیس با سنگ و دیگر اشیاء، نقض قوانین فوتبال و منشور اخلاقی فیفا، عدم امکان اجرای پروتکل های قانونی بازی، چون حضور سرمربی در رختکن و موارد دیگر، فقدان شرایط مناسب برای آغاز بازی و ادامه آن، قطع بازی به وسیله داور و عدم اعلام آغاز مجدد آن به وسیله داور، همه گی از بدیهیات غیر قابل کتمان این مسابقه است که در تصاویر تلویزیونی مشهود بود و ناظر مسابقه نیز صریح درباره آن ها سخن گفت.

روی سخن ما با مردم باغیرت و با فرهنگ استان آذربایجان شرقی نیست، طرف ما افراد متخلف و تعداد معدودی تماشاگرنما هستند که بیانگر افکار و فرهنگ این خطه نیستند.

منبع: فرارو
انتشار: 15 تیر 1401 بروزرسانی: 15 تیر 1401 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 2131

به "شکایت پرسپولیس از رئیس هیات فوتبال تبریز و سه مدیر تراکتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت پرسپولیس از رئیس هیات فوتبال تبریز و سه مدیر تراکتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید