علیپور: شادی دیاباته حق بچه های پرسپولیس بود

به گزارش مجله روگذر، گفت تو پنالتی بزن اما اگر خراب کردی دیگر نمی توانی پنالتی بزنی. مربی باید قبل بازی به بازیکن خود روحیه بدهد اما این حرف فکر مرا مشغول کرد.

علیپور: شادی دیاباته حق بچه های پرسپولیس بود

به گزارش مجله روگذر در ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک علی علیپور بازیکن تیم پرسپولیس میهمان بود.

وی درباره حضور دیاباته در برنامه و واکنشی که به تقلید خوشحالی کردنش توسط علیپور داشت، گفت: به هر حال در شرایط بازی اتفاق می افتد و وقتی گل می زنی و تمام استادیوم شاد هستند، نمی دانی چه تصمیمی بگیری. من فکر کردم اگر کسی قرار است این خوشحالی تهاجمی را بکند پرسپولیس است که 6 سال است افتخارآفرینی می کند. کمال مشتاق بود و پشتم آمد اما مهدی و احمد نیامدند. به هر حال این خوشحالی ناخواسته بود.

در پرسپولیس بازی کردن خیلی سخت است. استقلال و پرسپولیس هوادار زیاد دارند و شرایط سخت است ولی من به اصولی در زندگی و فوتبالم اعتقاد داشته ام و همیشه هر جایی هستم چیزی که مربی از من بخواهد و صلاح تیم است را پیاده می کنم.

  • خط و نشان رسول پناه برای انصاریفرد | باید درباره موارد مبهم شفاف سازی کند

علیپور در این باره که بحران غیبت طارمی را مدیریت کرده، شرح داد: نظر لطف شما است. زحمتی که تک تک بچه ها پشت سر من می کشند از علیرضا بیرانوند تا من که جلو هستم موثر است تا گلی زده گردد. قبل از گل زنی زحمات زیادی کشیده می گردد و از مربی در زمین تمرین زحمت می کشند.

در ادامه مجری برنامه برخی توییت ها درباره علیپور به ویژه درباره گل نکردن پنالتی را خواند و مهاجم پرسپولیس پاسخ داد: نمی خواستم این را بگویم اما آن روز در زمین بعد از بازی فحش رکیک ناموسی خوردم. همه شعار می دادند. در مصاحبه هایم گفته ام مخالف انتقاد نیستم و انتقاد بازیکن را می سازد و مردم ما را بازیکن می کنند. اگر انتقادی در حریم فوتبال باشد گوش می دهم اما داستان پنالتی به موضوع خاصی برمی گردد. ما روز قبل از بازی تمرین داشتیم و به هتل می رفتیم که برای بازی آماده شویم. بعد از اینکه برانکو و مهدی رفتند پنالتی زن اول من بودم، کالدرون با من صحبت کرد و چون در جام حذفی پنالتی از دست داده بودم گفت این بازی پنالتی نزنی بهتر است. گفت اگر دو هیچ جلو بیفتیم تو پنالتی بزن. با خودم گفتم مگر چند تا پنالتی پیش می آید. گفتم من چند سال است در پرسپولیس هستم و دوست دارم گل بزنم. گفت تو پنالتی بزن اما اگر خراب کردی دیگر نمی توانی پنالتی بزنی. مربی باید قبل بازی به بازیکن خود روحیه بدهد اما این حرف فکر مرا مشغول کرد. چنین صحنه ای پیش آمد و در استادیوم آن مسائل پیش آمد و مهم تر از آن مصاحبه بعد از بازی بود. من از فحش خوردن ناراحت شدم و خیلی وقتها شده در راستا پشت فرمان گریه کرده ام اما مصاحبه مربی بعد از بازی برایم خیلی سخت بود و هجمه چند برابر شد و سخت بود چنین شرایطی را جمع کنم. دوست و آشنا و خانواده و همسرم و دوستان نزدیک با من صحبت کردند و خواستند این را فراموش کنم. روزهای سختی بود اما در جایگاهی هستم که هیچوقت فرصت چنین اشتباهی را ندارم.

  • اعلام رای انضباطی دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور

وی درباره صحبت علی پروین مبنی بر اینکه علیپور نباید پیراهن شماره هفت را بپوشد، گفت: علی آقا پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس است و همه این را می دانند. سال دوم یا سوم بود و ما در ترکیه اردو بودیم شماره هفت را در تمرینات پوشیده بودم و محمودخان خوردبین سرپرست بود. به دلایلی موقعی که می خواستند اسامی را رد کنند و شماره ها را ثبت کنند گفتند بایگانی می گردد و ما هم احترام گذاشتیم. علی آقا پروین خیلی زحمت کشیده و این عدد را بزرگ کرده است. من چون عدد هفت را دوست داشتم سراغ 77 رفتم و بعد از اینکه محسن مسلمان آمد شماره 70 را برداشتم و سعی کردم خودم این شماره را بزرگ کنم.

مهاجم پرسپولیس درباره اینکه چرا به تیم ملی دعوت می گردد گفت: ما مهاجمان آماده خیلی خوبی داریم. سردار، مهدی طارمی که فوق العاده است و از بازی با او لذت بردم. دنیابخش آقای انصاری فرد و... شرایط سختی است. فکر کرده ام چرا دعوت نمی شوم اما اینکه تیم ملی پیروز گردد خیلی مهم است. به آقای کی روش هم احترام می گذارم و او را دوست داشتم و آدم جنتلمنی بود. به هر حال در همه جای دنیا ستاره هایی هستند که از تیم ملی بیرون مانده اند و ما باید در باشگاه خودمان را نشان بدهیم.

مهاجم پرسپولیس در پاسخ به اینکه آیا ممکن است گلایه بیرانوند از اسپانسر پرسپولیس باعث گردد پول او را ندهند، گفت: این مسئله مربوط به باشگاه است و من خودم را در شرایطی نمی بینم که اظهارنظر کنم و مسئولان باشگاه باید بگویند.

  • درآمدزایی پرسپولیس با دادن چک ضمانت
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 937

به "علیپور: شادی دیاباته حق بچه های پرسپولیس بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیپور: شادی دیاباته حق بچه های پرسپولیس بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید