(عکس) این پیرمرد 80 ساله کرونا را شکست داد

به گزارش مجله روگذر، یک پیر مرد 80 ساله اهل خطبه سرای تالش با وجود داشتن چندین بیماری زمینه ای پیروز به شکست دادن کرونا شد و آماده ترخیص از بیمارستان شهید نورانی تالش است.

(عکس) این پیرمرد 80 ساله کرونا را شکست داد

به گزارش فارس، حسین نعمتی امشب با اشاره به اینکه یک پیر مرد 80 ساله و ساکن خطبه سرای تالش در تاریخ 13 تیر 99 توسط همراهان با شرایط ضعف و بیحالی و کاهش سطح هوشیاری به بیمارستان شهید نورانی تالش آورده شد، اظهار کرد: این فرد دارای بیماری های زمینه ای سپسیس، درگیری دوطرفه ریه ها، سابقه چندین ساله دیابت، آمپوتاسیون (قطع) کامل یک پا از ناحیه زانو به دلیل دیابت نیز بود.

وی با اشاره به سابقه سکته مغزی، نابینایی در چشم راست به دنبال دیابت و اختلال عملکرد قلبی این بیمار اعلام کرد: در آنالیز های اولیه آزمایشگاهی این پیرمرد تست کووید 19، مثبت می گردد و در کشت ترشحات حلق و ریه میکروب کلبسیلا نیز رشد می نماید.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تالش با بیان اینکه این پیر مرد 80 ساله دو هفته در آی سی یو بستری و دچار افت شدید هوشیاری و افت اکسیژن خون بود، اضافه کرد: خوشبخانه او پیروز به شکست دادن کرونا شد و هم اکنون آماده ترخیص از بیمارستان می باشد.

پزشکان و کادر درمانی بیمارستان شهید نورانی تالش از مقاومت این پیرمرد و مبارزه نفس گیر او با کرونا متعجب شده و علاقه زیادی به او پیدا کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1221

به "(عکس) این پیرمرد 80 ساله کرونا را شکست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) این پیرمرد 80 ساله کرونا را شکست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید