فتحی: بدهی استقلال 13،14 میلیارد تومان است، سازمان لیگ سوپرجام را کان لم یکن کرد

به گزارش مجله روگذر، سرپرست باشگاه استقلال گفت که بدهی باشگاه به خاطر شکایت افراد در سال های گذشته، 13،14 میلیارد تومان بوده است.

فتحی: بدهی استقلال 13،14 میلیارد تومان است، سازمان لیگ سوپرجام را کان لم یکن کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله روگذر، امیرحسین فتحی درباره بحث بدهی های باشگاه استقلال و خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا گفت: این خطر تنها مختص باشگاه استقلال نیست و پرسپولیس و تراکتورسازی را نیز بدهی سنواتی دارند. خطر حذف از آسیا هر سه باشگاه را تهدید می نماید. کنفدراسیون فوتبال آسیا این موضوع را اعلام نموده و فدراسیون فوتبال نیز در صدد حل این مشکل بوده است. جلساتی با مقامات بلند پایه وزارت ورزش و جوانان داشتیم و شخص وزیر مساعدت لازم برای حل این مسائل داشتند. دو روز قبل هم جلسه ای با دپارتمان صدور مجوز باشگاه ها و اعضای کمیته مسابقات AFC برگزار کردیم و تمهیداتی اندیشیدیم.

وی اضافه کرد: بدهی های سنواتی باشگاه در سال های گذشته 13،14 میلیارد بوده و امیدواریم با ضرب الاجلی که داده اند، بتوانیم تا 9 شهریور این موضوع را حل کنیم. این نوید را به هواداران می دهیم و مطمئن باشند با تمهیداتی که اندیشیده ایم، مشکلی برای مجوز حرفه ای نخواهیم داشت. بدهی های باشگاه به کسانی است که در کمیته معین وضعیت فدراسیون فوتبال طرح دعوی نموده و منجر به صدور رأی گردیده است. برخی نیز رأی قطعی گرفته اند. امیدوارم این مشکل حل گردیده تا دیگر تهدیدی متوجه استقلال نباشد. قبلا هم گفته ام که هر سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی با تهدید حذف از آسیا روبه رو هستند.

سرپرست باشگاه استقلال که با بخش خبری شبکه سه سیما صحبت می کرد در خصوص اعتراض به پرونده سوپرجام گفت: ما نظرات خود را اعلام نموده ایم. اعضای کمیته استیناف از مقامات بلند پایه هستند و امیدواریم رأی را عادلانه بدهند. ما از عدم برگزاری بازی تمکین نکردیم، بلکه سازمان لیگ بازی را کان لم یکن کرد که به غلط و خلاف قوانین بود.

فتحی ادامه داد: استقلال دو، سه بار اظهار داشت که خواستار تغییر بازی گردیده است. مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ مصاحبه کرد و نامه ای زد و رسما بازی را کان لم یکن و بازی را سه بر صفر به سود پرسپولیس اظهار داشت. بنابراین، امکان حضور ما در سوپرجام را گرفت. خواستار زمینه برگزاری بازی جوانمردانه سوپرجام هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مهر 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 19

به "فتحی: بدهی استقلال 13،14 میلیارد تومان است، سازمان لیگ سوپرجام را کان لم یکن کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی: بدهی استقلال 13،14 میلیارد تومان است، سازمان لیگ سوپرجام را کان لم یکن کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید