فرکی: برای برگزاری اردو در خارج از کشور بین تیم ها تبعیض قائل شدند

به گزارش مجله روگذر، سرمربی تیم فوتبال پیکان با بیان اینکه برای برگزاری اردو در خارج از کشور تبعیض قائل شدند گفت: ترجیح دادیم از مسئولان تبعیت کنیم.

فرکی: برای برگزاری اردو در خارج از کشور بین تیم ها تبعیض قائل شدند

به گزارش مجله روگذر، حسین فرکی، در گفت وگو با برنامه رادیویی تهران ورزشی درباره این موضوع که زمان شروع مسابقات لیگ برتر معین نیست، گفت: همه تیم های لیگ برتر شرایط مشابهی در این خصوص دارند و هنوز معین نشده شروع مسابقات و زمان قرعه کشی بازی ها چه زمانی است. نمی دانیم مسابقات 10 مردادماه شروع می شود یا با توجه به خبرهایی که مطرح می شود با 10 روز تاخیر شروع خواهد شد. همین موضوع باعث می شود همه مربیان بلاتکلیف باشند. ما از اول تیرماه تمرینات مان را شروع و پیش بینی 3 بازی تدارکاتی هم کردیم. هفته آینده از شنبه در بروجرد اردوی آماده سازی مان را برگزار خواهیم کرد. کار خودمان را انجام می دهیم و برای شروع مسابقات در تاریخ 10 مردادماه برنامه ریزی کردیم.

وی در خصوص اینکه مدیرعامل پیکان اعلام کرده بازی های لیگ برتر با تاخیر شروع خواهد شد، مطرح نمود: درست است آقای شیعی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هستند، اما ایشان کلی صحبت کردند و احتمال دادند که لیگ به تاخیر می افتد. ما هم مبنا را بر همان روال سال های گذشته گذاشتیم که همیشه 5 تا 10 مرداد مسابقات شروع می شود. ما پیش بینی عقب افتادن مسابقات را هم کردیم که در هر دو حالت تیممان با مشکل روبرو نشود. حُسنی که کارمان دارد این است که در تهران هستیم. این شرایط را همه تیم ها تحمل می کنند تا نتیجه کار معین شود. برای همه هم قرعه کشی مسابقات و هم شروع بازی ها مهم است.

فرکی درباره اینکه گفته شده بود که تیم ها در اردوی خارجی شرکت نکنند ولی بعد از آن پرسپولیس و استقلال و چند تیم اردوی خارجی برگزار کردند، آیا این موضوع تبعیض بین تیم ها نیست؟ گفت: مطمئنا این موضوع تبعیض بین تیم هاست. وقتی از یک منبع موثقی مطرح می شود که تیم ها در اردوی خارجی شرکت نکنند و هزینه ها را صرفه جویی کنند، باید شامل همه باشد. اردوی خارج از کشور شامل حال ما نشد و ترجیح دادیم از مسئولان تبعیت کنیم. در حال حاضر تیم های شهرستانی هم که به تهران می آیند و اردو می زنند، ممکن است هزینه شان از اردوی خارجی بیشتر شود. دوست داریم هزینه ها در کشور خودمان انجام شود ولی در شرایط کلی انجام نمی شود و این موضوع یک تبعیض است و نمی دانیم اسمش را چه چیزی بگذاریم، ما نه قانون را اجرا می کنیم و نه سلیقه را.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره مسائلی که درباره خطر تعلیق فوتبال ایران گفت: در شرایط کنونی در ورزش هم مثل خیلی از بخش های دیگر دشمن داریم و فشارهای زیادی روی کشور ما وجود دارد اما در کشور ما عرف این است که مرد و زن آزاد باشند. به خاطر همین فشارها شاید باید یک جاهایی انعطاف داشته باشیم یا راهکارهایی پیدا کنیم تا از این فشارها کم شود. در کشور ما خانم های علاقه مند به ورزش زیاد هستند و می بینیم که استقبال خوبی از مسابقات والیبال یا بسکتبال می کنند و شاید بشود در فوتبال هم راهکارهایی به دست آورد تا از اتفاقات تلخ برای فوتبال مان جلوگیری شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 322

به "فرکی: برای برگزاری اردو در خارج از کشور بین تیم ها تبعیض قائل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرکی: برای برگزاری اردو در خارج از کشور بین تیم ها تبعیض قائل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید