لوکاس: سامان قدوس در روزی که تیمش بد هست، کار متفاوتی انجام می دهد، شوت او برابر دیژون استثنایی بود

به گزارش مجله روگذر، مشاور یک سایت ورزشی فرانسوی عملکرد فنی سامان قدوس، ملی پوش ایرانی در فصل جاری لوشامپیونه را مورد ستایش قرار داد.

لوکاس: سامان قدوس در روزی که تیمش بد هست، کار متفاوتی انجام می دهد، شوت او برابر دیژون استثنایی بود

به گزارش مجله روگذر، پائول لوکاس، مربی و مدیر آکادمی ورزشی یوس کامون فرانسه درباره عملکرد سامان قدوس در ترکیب تیم آمیا در فصل جاری لوشامپیونه که 3 گل به ثمر رسانده و 2 پاس گل داده است به سایت 11 آمینوا گفت: از همان شروع دیدیم که بازیکن خوبی است. تکنیک خوبی دارد و بازی با کیفیتی از خود به نمایش می گذارد.

وی سپس با اشاره به شوت سامان قدوس برابر دیژون که باعث گلزنی این ملی پوش ایرانی و پیروزی یک بر صفر تیم آمیا شده بود اظهار داشت: او در شوتزنی نیز همانند بازی خودش نشان داد که چقدر خوب است. شوتی که به اندازه کافی استثنایی بود. سامان قدوس بازیکنی است که در این فصل لوشامپیونه کارهای خوب زیادی انجام می دهد. بدون سامان قدوس بازی آمیا و دیژون با تساوی بدون گل انتها می یافت. زمانی که تیم، بد باشد سامان قدوس همان بازیکنی است که می تواند کار متفاوتی در خط حمله انجام دهد. روی او در فصل جاری حساب زیادی می گردد. از سویی تیم آمیا در خط حمله با محدودیت هایی روبرو است و اگر بخواهند این گونه پیش بروند در بازی های زیادی پیروز نخواهند شد. کمی نگران این شرایط هستم زیرا تیم آمیا بیشتر به دنبال امنیت خط دفاعی خود است. سامان قدوس: تیمی خطرناک خواهیم شد، احساس خوبی در آمیا دارم

تیم آمیا شنبه شب گذشته با گل دقیقه 59 سامان قدوس، ملی پوش ایرانی یک بر صفر از سد تیم دیژون گذشت تا سومین پیروزی فصل جاری لوشامپیونه فرانسه را کسب کند. در جدول رده بندی 20 تیمی لوشامپیونه فرانسه تیم آمیا با 10 امتیاز سیزدهم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 95

به "لوکاس: سامان قدوس در روزی که تیمش بد هست، کار متفاوتی انجام می دهد، شوت او برابر دیژون استثنایی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوکاس: سامان قدوس در روزی که تیمش بد هست، کار متفاوتی انجام می دهد، شوت او برابر دیژون استثنایی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید