نقش زنان در شاد نگه داشتن محیط خانه

به گزارش مجله روگذر، یک روانشناس درباره نقش زنان در شاد نگه داشتن محیط خانه، توضیحاتی داد.

نقش زنان در شاد نگه داشتن محیط خانه

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

زهرا امام روانشناس و مشاور در گفت وگو با خبرنگار ، درباره نقش زنان در شاد نگه داشتن محیط خانه، اظهار کرد: خانواده یکی از ارکان اصلی جامعه است که شخصیت افراد ابتدا در آن شکل می گیرد و سپس آن ها وارد محیطی بزرگتر مانند جامعه می شوند.

وی با بیان اینکه نقش زنان در خانواده کلیدی و مهمی است، اضافه نمود: مادر شاد می تواند محیط خانه و اعضای خانواده را شاد نگه دارد و فرزندانی شاداب را تحویل جامعه دهد؛ اغلب این زنان تفکرات مثبتی دارند و زندگی خود را با برنامه شروع می نمایند.

امام گفت: افسردگی یکی از بیماری های روحی است که اغلب افراد به آن مبتلا می شوند، چراکه فرد افسرده انگیزه های لازم برای تحرک را ندارد، اما جالب است بدانید که زنان شاد در کنار برنامه های زندگی، ورزش را فراموش نمی نمایند و از نظر روحی کسل و خسته نیستند.

این روانشناس با بیان اینکه برای داشتن خانواده ای شاد، افراد باید شاد بودن را از خود شروع نمایند، ادامه داد: گاهی اوقات زوجین می گویند اگر همسرم شاد باشد، من هم شاد می شوم، اما من برای شادی خود و همسرم چه کارهایی انجام دادم؟

وی با بیان اینکه بهتر است با افرادی که انرژی منفی دارند ارتباط کمتری برقرار کنید، افزود: زنان باید بدانند که چه چیزی باعث شادی همسرشان می گردد و آن اقدامات را انجام دهند.

این روانشناس گفت: سلامت جسمی در شاد بودن محیط خانواده نقش اساسی دارد، بنابراین لازم است که زنان مراقب تغذیه خود باشند و از سبزیجات و میوه ها بیشتر استفاده نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 787

به "نقش زنان در شاد نگه داشتن محیط خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش زنان در شاد نگه داشتن محیط خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید