نقش یک ایرانی در درگیری ستاره های میلان و اینتر

به گزارش مجله روگذر، در بازی شب گذشته میلان و اینتر در جام حذفی ایتالیا درگیری لفظی شدیدی بین زلاتان ایبراهیموویچ و روملو لوکاکو ستاره های این دو تیم در گرفت.

نقش یک ایرانی در درگیری ستاره های میلان و اینتر

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بازی شب گذشته (سه شنبه) تیم های میلان و اینتر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا در حالی با رجحان 2 بر یک شاگردان کونته همراه شد که این ملاقات تحت الشعاع درگیری لفظی شدید بین دو نیمه زلاتان ایبراهیموویچ و روملو لوکاکو نهاده شد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری توتو مرکاتو وب ایتالیا، لوکاکو حین درگیری لفظی دو بازیکن به ایبرا می گوید که اگر وجودش را دارد بیرون از استادیوم یکدیگر را ببینند که مهاجم سوئدی میلان در پاسخ به لوکاکو می گوید برو به آن (وودو) جادوی مزخرف عمل کن، خر کوچولو و سپس توهینی به مادر روملو می نماید. مهاجم سیه چرده اینتر هم که از این جمله های زلاتان از کوره در رفت در پاسخ گفت تو در خصوص مادر من حرف می زنی؟ و سپس توهینی به همسر زلاتان می نماید. در نهایت بازیکنان دو تیم مانع شکل گیری درگیری فیزیکی بین این دو شدند.

به نظر می رسد ایبراهیموویچ در استفاده از واژه وودو از فرهاد مشیری سهامدار اصلی و ایرانی اورتون الگو گرفته است، واژه ای که مشیری در ماه ژانویه 2018 از آن استفاده کرد و گفت که لوکاکو به خاطر پیغام وودو تمدید قرارداد با اورتون را رد کرد.

مشیری سه سال پیش گفته بود: ما به روملو پیشنهاد بهتری از چلسی دادیم و مدیر برنامه های او حتی برای امضای قرارداد به محل باشگاه آمد. رابرت الستون (مدیر اجرایی اورتون) هم آنجا بود. همه چیز سر جای خود بود و چند خبرنگار هم بیرون بودند. در همان جلسه روملو با مادرش تماس گرفت. روملو سپس گفت که در آفریقا یا جایی شبیه به این به زیارت رفته و از وودو این پیغام را دریافت نموده است که باید به چلسی برود.

لوکاکو بعداً این ماجرا را انکار کرد و در نهایت به جای چلسی به منچستریونایتد پیوست. ملی پوش بلژیکی در آن موقع تهدید نموده بود که از مشیری برای طرح این ادعا شکایت خواهد نمود.

مدیر برنامه های لوکاکو هم در همان مقطع به شبکه تلویزیونی بی بی سی اسپورت گفته بود: تصمیم روملو برای عدم تمدید قرارداد با اورتون هیچ ارتباطی با وودو ندارد. او از این باورها و این گفته ها فاصله می گیرد و اکنون خواهید دید که در رابطه با این ادعای مشیری چه گام های قضایی برداشته خواهد شد. روملو کاتولیک است و وودو بخشی از زندگی یا اعتقادات او نیست. لوکاکو فقط دیگر به اورتون و پروژه مشیری اعتماد نداشت. به همین دلیل او نمی خواست قرارداد جدیدی با این باشگاه امضا کند. روملو می خواست گام بعدی را در حرفه خود بردارد.

در آن موقع واژه وودو در ماجرای لوکاکو و اورتون تبدیل به تیتر یک رسانه های انگلیسی شده بود و به نظر می رسد زلاتان از همین راه قصد عصبانی کردن مهاجم بلژیکی اینتر را داشته است.

لوکاکوی 27 ساله این فصل آمار 18 گل زده و سه پاس گل را در 25 بازی از خود در اینتر به جا گذاشته است، این در حالی است که زلاتان 39 ساله هم در 15 بازی پیروز شده 14 گل به ثمر برساند و دو پاس گل هم برای هم تیمی های خود بسازد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اسفند 1399 بروزرسانی: 11 اسفند 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1514

به "نقش یک ایرانی در درگیری ستاره های میلان و اینتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش یک ایرانی در درگیری ستاره های میلان و اینتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید