ویدئو، خلاصه و حواشی نشست خبری فیلم یدو

به گزارش مجله روگذر، فیلم یدو محصول همکاری بنیاد فارابی و کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان است و تنها نماینده سینمای کودک و نوجوان در جشنواره امسال محسوب می شود.

ویدئو، خلاصه و حواشی نشست خبری فیلم یدو

نشست خبری فیلم یدو در هشتمین روز از جشنواره فیلم فجر برگزار گشت. این فیلم اثری در حوزه جنگ و دفاع مقدس و با موضوع کودک و نوجوان تولید شده است.

فیلم محصول همکاری بنیاد فارابی و کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان است و تنها کننده سینمای کودک و نوجوان در جشنواره امسال محسوب می شود.

ستاره پسیانی، اکبر اودود، سعید آلبوعبادی، میلاد صویلاوی، محمدمهدی آلبوعلی، ریحانه آریامنش، عبدالحلیم تقلبی، حسین پوریده، رضا نوری، طاهره نیک آزاد، مسعود جلالی، معید رامی، مائده رامی، یاسین مسعودی، احمد مسافری در این فیلم ایفای نقش می کنند.

مهدی جعفری کارگردان فیلم درباره همراهی نویسنده قصه مورد اقتباس در فرآیند نگارش فیلمنامه گفت: معمولاً در سینما رسم نیست اقتباسی که صورت می گیرد با نویسنده تعاملی باشد مگر اینکه دنیای سینما را بشناسد با نویسنده این اثر هم صحبت کردم، اما اقتباس خودم را از آن داستان کردم، پایه قصه را نگه داشتم و فیلم ساخته اگر فیلم مسئله ای دارد بر گردن من است.

در این چهل سال به قدری در حق مردم آبادان اجحاف شده که حالا حالا ها می شود درباره آن ها فیلم ساخت و اگر صد سال هم فیلم بسازیم حقشان ادا نمی شود. مسئولان هر دو موسسه یعنی بنیاد سینمایی فارابی و کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان مشتاق بودند که این فیلم ساخته شود امیدوارم شرمنده آن ها و مردم نشده باشم.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

خلاصه و حواشی نشست فیلم یدو

منبع: فرادید
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1526

به "ویدئو، خلاصه و حواشی نشست خبری فیلم یدو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئو، خلاصه و حواشی نشست خبری فیلم یدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید