پیام خداحافظی ملانیا ترامپ با تاکید بر اتحاد

به گزارش مجله روگذر، همسر رئیس جمهوری آمریکا در آخرین روزهای حضورش در کاخ سفید یک سخنرانی خداحافظی منتشر کرده و از این کشور بابت تمام تلاش هایش در راه مبارزه با پاندمی کرونا قدردانی به عمل آورده و از آمریکایی ها خواسته تا صلح را مقابل خشونت انتخاب کنند.

پیام خداحافظی ملانیا ترامپ با تاکید بر اتحاد

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهوری آمریکا در پیام خداحافظی خود که دوشنبه کاخ سفید منتشر کرد، گفت: چهار سال گذشته فراموش نشدنی هستند. وقتی دونالد و من دورانمان را در کاخ سفید به پایان می رسانیم، به همه کسانی که در قلبم هستند و داستان های فوق العاده آنها از عشق، میهن پرستی و عزم فکر می کنم.

در شرایطی که کمپین واکسیناسیون در سراسر این کشور در حال انجام است، او از آمریکایی ها خواست از اقشار آسیب پذیر در بحبوحه این پاندمی محافظت کنند.

ملانیا گفت: در وضعیتی که جهان همچنان با پاندمی کووید-19 مقابله می کند، من از تمام پرستاران، پزشکان، کارشناسان حوزه سلامت، کارگران تولیدی، رانندگان کامیون و خیلی از افراد دیگر که برای نجات جان انسان ها کار می کنند، قدردانی می کنم.

بانوی اول آمریکا از آمریکایی ها خواست دست از همبستگی نکشند و به یکدیگر توجه نشان دهند. ملانیا ترامپ گفت: در هر شرایطی، من از تک تک آمریکایی ها می خواهم تا سفیر نیکی باشند. روی آنچه ما را متحد می کند، متمرکز شوند. بالاتر از آنچه ما را دو دسته می کند، قرار بگیرند. همواره عشق را به تنفر، صلح را به خشونت و دیگران را به خودشان در اولویت قرار دهند.

در همین حال شبکه خبری سی ان ان دوشنبه گزارش داد که دونالد ترامپ هم یک سخنرانی خداحافظی ضبط کرده است که انتظار می رود امروز سه شنبه منتشر شود. جو بایدن ظهر روز چهارشنبه به وقت آمریکا به عنوان رئیس جمهوری جدید سوگند یاد می کند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1542

به "پیام خداحافظی ملانیا ترامپ با تاکید بر اتحاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام خداحافظی ملانیا ترامپ با تاکید بر اتحاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید