اعلام زمان تصویب یاری ودیعه اجاره مسکن ، رقم مورد نظر چقدر است؟

به گزارش مجله روگذر، روز شنبه هفتم تیرماه در ستاد ملی مبارزه با کرونا یاری ودیعه اجاره به اقشار کم درآمد تصویب می گردد؛ رقم آن فعلا معین نیست، اما قطعاً بلاعوض نخواهد بود.

اعلام زمان تصویب یاری ودیعه اجاره مسکن ، رقم مورد نظر چقدر است؟

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش مجله روگذر به نقل از ایسنا، محمود محمودزاده گفت: وزارت راه و شهرسازی برای یاری به اقشار اجاره نشین، بسته ای را به دولت پیشنهاد داده که روز شنبه در ستاد ملی مبارزه با کرونا تصویب و سریعاً عملیاتی می گردد.

وی اضافه کرد: در این زمینه قرار است مبلغی به عنوان یاری ودیعه اجاره به خانوارهای کم درآمد پرداخت گردد که هنوز جزئیات آن تعیین نیست اما قطعاً بلاعوض نخواهد بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه دستگاه های متعددی در این خصوص نظر می دهند و دولت به جمع بندی می رسد گفت: این موضوع یکی از موارد کوتاه مدتی است که برای ساماندهی به بازار مسکن در دستور کار دولت قرار گرفته است.

محمودزاده اعلام کرد: در بخش اجاره همچنین بحث مسکن استیجاری را به عنوان یک سیاست برای کنترل بازار اجاره پیگیری می کنیم. در این زمینه اصلاح آیین نامه را به شهرداری ابلاغ و اعلام آمادگی نموده ایم. قرار است آنها نیز طرح خود را بفرستند و در جلسه ای درباره آن تصمیم گیری کنیم.

وی تاکید نمود: مسکن استیجاری هم اکنون به صحن دولت رسیده و منتظر مصوبه نهایی دولت هستیم تا شرکتهای اجاره داری بتوانند شکل حقوقی بگیرند و در بازار اجاره نقش ایفا نمایند.

به گزارش ایسنا در روزهای گذشته نشست ستاد مالی دولت با حضور رئیس جمهوری برگزار گردید که ماحصل آن موضوعاتی همچون بسته حمایتی برای مستاجران، پرداخت ودیعه به خانوارهای اجاره نشین کم درآمد، سرعت دهی به پروژه اقدام ملی مسکن، الزامی شدن دریافت کد رهگیری، تسهیل صدور پروانه های ساختمانی و سیاست های مالیاتی از جمله در بخش خانه های خالی بود.

  • دستور مهم روحانی به وزیر راه برای در اختیار گذاشتن زمین های ارزان به خانه اولی ها
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1078

به "اعلام زمان تصویب یاری ودیعه اجاره مسکن ، رقم مورد نظر چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان تصویب یاری ودیعه اجاره مسکن ، رقم مورد نظر چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید