تحریم مقامات حشد شعبی از سوی آمریکا نشانه ضعف و شکست واشنگتن است

به گزارش مجله روگذر، به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، کتائب حزب الله عراق با صدور بیانیه ای تحریم مقامات سازمان حشد شعبی از سوی آمریکا را محکوم و گفت این اقدام بیانگر آشفتگی واشنگتن در برابر مقاومت است.

تحریم مقامات حشد شعبی از سوی آمریکا نشانه ضعف و شکست واشنگتن است

در این بیانیه آمده است: مجاهدین سرسخت بر این باور هستند که تایید و پذیرش از سوی آمریکا ملاک انحراف است و عصبانیت و خصومت آمریکا نسبت به آنها باعث افتخار است.

کتائب حزب الله تاکید نمود: رژیم شیطان عظیم که با زور و تروریسم بر ملت ها مسلط شده است، از مردان آزاده این ملت ها احساس ترس می نماید تا جایی که تعادل خود را از دست داده و تصمیم هایی از سر سردرگمی می گیرد زیرا فرزندان محور مقاومت استکبار آمریکایی را به چالش کشیده اند و با توطئه های آمریکا علیه ملت های منطقه و دنیا بدون هیچ واهمه، عقب نشینی و تسلیمی با همه قدرت و اراده روبه رو می شوند.

در این بیانیه آمده است: متوسل شدن آمریکای شرور به سلاح پوچ تحریم و قرار دادن کسانی در لیست تحریم که با استکبار و دست پرورده تروریست آن یعنی داعش مقابله کردند، اعتراف به شکست و ضعف در برابر مردانی است که پای عهد و پیمان خود با خدا بودند.

کتائب حزب الله گفت: حاج ابوفدک المحمداوی رئیس ستاد حشد شعبی پرچمی از پرچم های جهاد و مقاومت به دلیل اینکه ترس به دل ظالمان انداخت و خاری در چشمشان بود به لیست تحریم های آنها افزوده شد و آمریکا از این جرایم و حماقت های خود در حق ملت ما و فرماندهان جهاد و پیروزی علیه داعش پشیمان خواهد شد و امید آمریکا به رژیم های مزدورش هم سرابی بیش نخواهد بود.

وزارت خزانه داری آمریکا روز چهارشنبه، ابوفدک را که به عنوان جانشین شهید ابومهدی المهندس نائب رئیس سازمان حشد شعبی و فرمانده میدانی گروه حشد شعبی انتخاب شده بود، در فهرست تحریم قرار داد.

وزارت خزانه داری آمریکا، هفته پیش نیز فالح الفیاض، رئیس این سازمان را در لیست تروریستی خود قرار داد که واکنش دولت و جریان های سیاسی عراق را در پی داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1495

به "تحریم مقامات حشد شعبی از سوی آمریکا نشانه ضعف و شکست واشنگتن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم مقامات حشد شعبی از سوی آمریکا نشانه ضعف و شکست واشنگتن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید