خلیل زاده: غفوری به دلیل تهمت هایی که زده باید به باشگاه احضار گردد، در فرودگاه گفت پولم را نگیرم به قطر نمی روم

به گزارش مجله روگذر، رئیس هیئت مدیره استقلال با بیان اینکه وریا غفوری می داند که چه کارهایی برایش انجام دادم، گفت: او به دلیل تهمت هایی که زده، باید به باشگاه فراخوانده گردد.

خلیل زاده: غفوری به دلیل تهمت هایی که زده باید به باشگاه احضار گردد، در فرودگاه گفت پولم را نگیرم به قطر نمی روم

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، اسماعیل خلیل زاده درباره اظهارات وریا غفوری علیه او درباره طلبش، گفت: در زمان مدیریت دکتر امیرحسین فتحی، وریا غفوری مبلغ 559 میلیون تومان به اشتباه به جای اینکه طلبکار باشد، به باشگاه استقلال بدهکار شده بود. به همین دلیل، دستگاه های نظارتی برای پرداخت پول به این بازیکن ایراد گرفته بود و فتحی نیز نتوانسته بود مبلغ فوق را به عنوان طلب محاسبه کند.

وی اضافه کرد: زمانی که سرپرست باشگاه استقلال شدم، غفوری موضوع را به من گفت و به او قول دادم که پیگیری کنم. پس از 15 روز آنالیز کردم و طبق گزارش قرارداد، متوجه شدم حق با غفوری است و تصمیم گرفتم طلبش را پرداخت کنم، اما در همان زمان مسائل اقتصادی داشتیم و تیم استقلال باید راهی مسابقات پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در امارات می شد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: پس از بازگشت تیم از امارات، باید بلافاصله آماده اعزام به قطر برای دومین بازی مرحله پلی آف می شدیم. غفوری در فرودگاه خاطرنشان کرد که به دلیل پرداخت نشدن طلبش، نمی خواهد همراه تیم به قطر برود. در همان جا، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال و یکی دو بازیکن از من خواستند که مشکل غفوری را حل کنم. به وسیله کارگزار باشگاه، چکی را به غفوری برای 45 روز تحویل او دادیم. بعضی ها به اشتباه اعلام می نمایند که چک برای باشگاه یا اسپانسر است، اول اینکه باشگاه چک نداشت و دوم اینکه چک برای کارگزار است نه اسپانسر.

خلیل زاده توضیح داد: با توجه به درخواست غفوری برای دادن چک، با کارگزار باشگاه صحبت کردیم تا چکی به این بازیکن داده گردد و همراه تیم به قطر برود. در نامه به کارگزار باشگاه، تاکید کردیم که پرداخت این پول برعهده باشگاه استقلال است نه کارگزار.

وی با اشاره به پاس نشدن چک غفوری گفت: وقتی موعد چک رسید، من سمت اجرایی در باشگاه استقلال نداشتم و دکتر علی فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال شد. فتح الله زاده یک روز همراه کامران منزوی به دفترم آمد که من درباره طلب غفوری صحبت کردم و از آنها خواستم به غفوری بگویند تا برج دو، سه که پول به باشگاه می رسد، صبر کند. فتح الله زاده هم درگیری بیماری شد و دیگر نتوانست ادامه دهد، بنده هم درگیر بیماری و سپس درگذشت همسرم شدم. به همین دلیل، ما دیگر مسئولیت اجرایی نداشتیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به اینکه غفوری او را دروغگو خطاب نموده است، گفت: ما سه کار برای غفوری انجام دادیم، اول اینکه به اشتباه او بدهکار شده بود، کاری کردم طلبکار باشد نه بدهکار. دوم اینکه خودم پیگیر طلبش شدم و از او خواستم که 45 روز صبر کند، اما اصرار کرد که باید به او چک بدهیم، در شرایطی تیم استقلال هم باید راهی بازی مرحله پلی آف می شد. وقتی این شرایط را دیدیم، از کارگزار خواستیم با توجه به اینکه چک نداشتیم و غفوری باید طبق درخواست سرمربی کنار تیم باشد، به او چک بدهد، اما به این شرطی که باشگاه استقلال در زمان موعد پول را بدهد. سوم اینکه، وقتی موعد چک رسید، من سمت اجرایی نداشتم. غفوری چندی پیش هم طی پیامی تهدید آمیز خواهان پولش شد که به او گفتم که باشگاه باید طلبش را پرداخت کند نه من.

خلیل زاده اظهار داشت: غفوری خودش می داند چه کارهایی برای او انجام داده ام و انتظار نداشتم به من تهمت بزند. طلب غفوری را من نباید پرداخت می کردم، بلکه باشگاه باید پرداخت می کرد. غفوری بازیکن استقلال است و پس از صحبت های او در رسانه ها، با مدیرعامل باشگاه صحبت کردم که آنالیز کند که چرا علیه رئیس هیئت مدیره باشگاه صحبت نموده و سپس او را به دلیل به کار بردن صحبت های تهمت هایی که زده، به باشگاه فرا بخواند. در صورتی که اتفاقی نیفتد، از ابزارهای دیگری برای دفاع از خودم استفاده خواهم کرد.

به گزارش خبرنگاران، متن نامه باشگاه استقلال به شرکت آریا برتر برای دادن چک به وریا غفوری را در زیر مشاهده می کنید:

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1006

به "خلیل زاده: غفوری به دلیل تهمت هایی که زده باید به باشگاه احضار گردد، در فرودگاه گفت پولم را نگیرم به قطر نمی روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: غفوری به دلیل تهمت هایی که زده باید به باشگاه احضار گردد، در فرودگاه گفت پولم را نگیرم به قطر نمی روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید