شفاف سازی مدیر سابق پرسپولیس در مورد وزیر پرسپولیسی

به گزارش مجله روگذر، خبرنگاران: ماجرای وزیر پرسپولیسی کماکان در فوتبال ایران نقل محافل است و استقلالی ها اعتقاد دارند مسعود سلطانی فر از سرخ پوشان حمایت می کند.

شفاف سازی مدیر سابق پرسپولیس در مورد وزیر پرسپولیسی

علی اکبر طاهری مدیرعامل پیشین پرسپولیس در این مورد به خبرگزاری مقدار گفت: من در دوره 2 وزیر مختلف یعنی گودرزی و سلطانی فر در پرسپولیس فعال بودم و هیچ وقت نشد که چه برای ما و چه برای استقلال، وزیر ورزش بخواهد مستقیم ورود کند و یا دخالتی داشته باشد. نهایتاً این بود که ما مسائل خودمان را به وزیر ورزش می گفتیم و هیچ وقت پشتیبانی خارج از عرف انجام نمی شد. اصلاً این مسئله وجود ندارد که وزیر ورزش بخواهد در مسائل ریز فوتبال مثل اخطارها، آرای کمیته انضباطی یا چنین مسائلی دخالت کند، یا مثلاً فکر کنیم که وزیر ورزش در بحث داوری ها دخیل است. حتی وزارت ورزش به دو باشگاه پول هم نمی تواند بدهد، پس اصلاً چنین چیزی امکان ندارد.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: گاهی اوقات پیش می آید که یک مدیر در پرسپولیس و استقلال به مشکل برمی خورد و پیش وزیر می رود تا راه حلی پیدا شود، اما امکان ندارد که وزیر ورزش بخواهد در مسائل اجرایی یک تیم دخالت کند. متاسفانه برخی از این آقایان یاد گرفتند که بعد از باخت و هر ناکامی این مسئله را گردن شخص دیگری بیاندازند و به وزیر ربط بدهند. وزیر هیچ وقت کاری نکرد که به نفع ما و به ضرر استقلال باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1803

به "شفاف سازی مدیر سابق پرسپولیس در مورد وزیر پرسپولیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفاف سازی مدیر سابق پرسپولیس در مورد وزیر پرسپولیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید