ضبط دستگاه و تحویل به مراجع قضایی در صورت استخراج رمز ارز در منزل خبرنگاران

به گزارش مجله روگذر، سخنگوی صنعت برق از معین جریمه سنگین برای استخراج کنندگان رمز ارز در منازل مسکونی علاوه بر ضبط این دستگاه ها و تحویل به مراجع قضایی اطلاع داد.

ضبط دستگاه و تحویل به مراجع قضایی در صورت استخراج رمز ارز در منزل خبرنگاران

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، مصطفی رجبی مشهدی با اشاره به اینکه افزایش نرخ رمز ارز سبب ایجاد جذابیت برای سرمایه گذاری در این بخش شده است اضافه کرد: با توجه به این موضوع صاحبان سرمایه های خرد، به صورت غیرمجاز اقدام به خرید دستگاه های کم بازده می نمایند که این موضوع سبب افزایش قابل توجه مصرف برق خواهد شد.

وی با بیان اینکه نصب این دستگاه ها در منازل سبب بروز خسارت به وسایل داخل واحد مسکونی و همچنین همسایگان و شبکه برق می گردد گفت: درصورت شناسایی این گروه از استخراج نمایندگان رمز ارز، برق واحد متخلف به نرخ برق صادراتی که رقم بسیار بالایی است، محاسبه می گردد.

سخنگوی صنعت برق اضافه کرد: طبق برنامه ریزی وزارت نیرو، متقاضیان استخراج رمز ارز می توانند در سطح گسترده این مزارع را در شهرک های صنعتی معین شده نصب نمایند و البته برق آن ها نیز با نرخ معین و بدون دریافت یارانه محاسبه خواهد شد.

رجبی مشهدی گفت: امیدواریم با همکاری مردم و شناسایی مراکز غیرمجاز، تابستان سال جاری را نیز بدون بروز محدودیت سپری کنیم

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1590

به "ضبط دستگاه و تحویل به مراجع قضایی در صورت استخراج رمز ارز در منزل خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضبط دستگاه و تحویل به مراجع قضایی در صورت استخراج رمز ارز در منزل خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید