معادن استان بوشهر شناسنامه دار شوند، لزوم ایجاد بانک اطلاعاتی

به گزارش مجله روگذر، عبدالکریم گراوند عصر یکشنبه در نشست شورای معادن استان بوشهر با گرامیداشت 13 آبان و با تقدیر از مردم استان بوشهر بخاطر مشارکت در راهپیمایی 13 آبان گفت: مردم استان در مراسم 13 آبان در کنار دانش آموزان و دانشجویان حضوری باشکوه داشتند و روز مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشتند.

معادن استان بوشهر شناسنامه دار شوند، لزوم ایجاد بانک اطلاعاتی

وی در ادامه به اهمیت معادن پرداخت و اضافه کرد: بدون تردید مواد معدنی از ظرفیت ها و پتانسیل های مهم استان بوشهر به ویژه در حوزه صادرات است و از همه توان و ظرفیت موجود برای حمایت از فعالان در بخش معدن و برطرف مسائل و معضلات این حوزه بهره می بریم.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: با استفاده صحیح از معادن می توانیم ارزش اضافه کرده را ارتقا دهیم و از مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان و سایر دستگاه های ذیربط انتظار داریم در این عرصه نهایت توان خود را به کار گیرند.

گراوند با تاکید بر لزوم شناسنامه دار کردن معادن استان توضیح داد: باید اطلاعات دقیق از معادن استان در زمینه حجم معدن، میزان ذخایر معدن، محل اجرا، میزان اشتغال مستقیم و غیر مستقیم معدن و ... جمع آوری و منتشر گردد تا همه بتوانند از این بانک اطلاعاتی استفاده نمایند.

وی بیان نمود: اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان و سایر دستگاه های مرتبط در گردآوری این بانک اطلاعاتی به منظور شناسنامه دار کردن معادن استان همکاری نمایند تا در کمترین زمان ممکن این مهم محقق گردد.

در این نشست، مدیران کل صنعت، معدن و تجارت استان، مدیرعامل آب منطقه ای استان، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و مدیر کل حمل و نقل و راهداری استان نیز به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اسفند 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 166

به "معادن استان بوشهر شناسنامه دار شوند، لزوم ایجاد بانک اطلاعاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معادن استان بوشهر شناسنامه دار شوند، لزوم ایجاد بانک اطلاعاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید