حسین قرایی با حکم رئیس رسانه ملی مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما شد

به گزارش مجله روگذر، رئیس رسانه ملی در حکمی حسین قرایی را به سمت مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما منصوب کرد.

حسین قرایی با حکم رئیس رسانه ملی مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما شد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، پیمان جبلی رئیس رئیس رسانه ملی در حکمی حسین قرایی را به سمت مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما منصوب کرد.

وی در این حکم، ماموریت هایی از جمله تقویت ارتباط همدلانه در خانواده بزرگ رسانه ملی، تحکیم مناسبات صمیمانه با جامعه هنری و هنرمندان، تبیین روشن و فعال سازی زمینه ها و فرصت های هم افزایی رسانه ملی با دیگر نهاد ها و دستگاه ها، توسعه و تعمیق ارتباط نهادینه نخبگان با سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی، ارتباط مستمر و گسترده با جمهور مردم و تعبیه سازوکار های مناسب برای اطلاع به هنگام و دقیق از ظرفیت ها و احتیاج های لایه های اجتماعی و تنظیم و هماهنگ سازی ارتباطات هم افزا با رسانه ها را برای مدیرکل نو روابط عمومی رسانه ملی مشخص نموده است.

قرایی پیش از این معاون فرهنگی - دانشجویی دانشگاه صدا و سیما و مشاور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بود. او بعلاوه مدیریت هنرستان صداوسیما، ریاست روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج و تدریس در دانشگاه را در کارنامه خود دارد.

قرایی کتاب های متعددی از جمله کوچ لبخند، از صدای سخن شعر، از سنا باد شعر، انسان، رزمنده، نویسنده، حوالی روشن صدا، از مشهد تا ژوهانسبورگ، همسایه سدر و همسفر رود، در جستجوی مهتاب، دلت را خانه ما کن، اتل متل یه شاعر و شمع بیت المال را خاموش کن را به رشته تحریر درآورده است.

رئیس رسانه ملی در این حکم بعلاوه از کوشش های صادقانه محمدحسین رنجبران در دوران تصدی این سمت قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 آبان 1400 بروزرسانی: 17 آبان 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1903

به "حسین قرایی با حکم رئیس رسانه ملی مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین قرایی با حکم رئیس رسانه ملی مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید