روباه پیر به یک رکورد سیاه دست یافت ، 1820 قربانی کرونا در انگلیس فقط در یک روز

به گزارش مجله روگذر، به رغم محدودیت ها و قوانین سخت گیرانه در انگلیس برای مقابله با همه گیری ویروس کرونا، شمار تلفات روزانه این ویروس یک رکورد تازه ثبت کرد.

روباه پیر به یک رکورد سیاه دست یافت ، 1820 قربانی کرونا در انگلیس فقط در یک روز

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، رسانه های انگلیس خبر دادند که برای دومین روز متوالی شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور رکوردشکنی نموده است.

به نوشته گاردین، طی 24 ساعت گذشته تعداد قربانیان روزانه ویروس کرونا در انگلیس 1820 نفر شد و یک رکورد تازه از زمان شروع همه گیری ویروس ثبت شده است.

بنا بر گزارش این روزنامه، رکوردشکنی تازه میزان قربانیان ویروس کرونا در انگلیس یک روز بعد از رکوردزنی روز قبل از آن صورت گرفت که طی آن 1610 نفر بر اثر ابتلا به این ویروس جان باخته بودند.

طبق این گزارش، شمار ابتلای روزانه به ویروس کرونا در انگلیس طی 24 ساعت گذشته 33355 بوده است. بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس که احزاب مخالف در این کشور او را به ناتوانی در مقابله با همه گیری ویروس کرونا متهم نموده اند، بیانیه ای درباره رکوردشکنی فوتی های روزانه این ویروس منتشر کرد.

جانسون در این بیانیه خاطرنشان کرد: این ارقام، وحشتناک هستند و البته ما به رنجی که بابت این فوتی ها به خانواده ها و دوستانشان وارد می نماید، فکر می کنیم.

نخست وزیر انگلیس با تاکید بر اینکه شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی در سراسر این کشور ادامه دارد، به مردم این کشور درباره تداوم قربانی دریافت این ویروس هشدار داد.

وی گفت: باید به شما بگویم که اتفاق های بیشتری در راه است... ما باید نظم و قوانین قرنطینه را حفظ کنیم. ریچل کلارک متخصص مراقبت تسکینی و از پزشکان ارشد انگلیسی در واکنش به شکستن رکورد فوتی روزانه کرونا در این کشور خاطرنشان کرد که دولت این کشور در مقابله با این ویروس شکست خورده است.

کلارک در توییتی نوشت: مرگ 1820 تن دیگر در بریتانیا بر اثر کووید (ویروس کرونا). این ارقام باعث می گردد که بخواهم گریه کنم، جیغ بزنم، به دیوار مشت بزنم و اثاثیه را بشکنم... این تلفات دسته جمعی در نتیجه ناکامی دولت است. این اندوه آور است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1493

به "روباه پیر به یک رکورد سیاه دست یافت ، 1820 قربانی کرونا در انگلیس فقط در یک روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روباه پیر به یک رکورد سیاه دست یافت ، 1820 قربانی کرونا در انگلیس فقط در یک روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید