ظریف با وزرای خارجه چین، اندونزی و نیوزیلند دیدار کرد

به گزارش مجله روگذر، وزیر امور خارجه ایران امروز در سنگاپور با همتایان چینی، اندونزیایی و نیوزیلندی خود دیدار و مصاحبه کرد.

ظریف با وزرای خارجه چین، اندونزی و نیوزیلند دیدار کرد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران، محمد جواد ظریف و وانگ یی وزیران امور خارجه ایران و چین امروز در حاشیه نشست اتحادیه آ سه آن در سنگاپور دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار آقای وانگ یی با تاکید بر محبت آمیز، راهبردی و همه جانبه بودن روابط ایران و چین گفت: دو کشور به همکاری های نزدیک تر خود در همه زمینه های دو جانبه، منطقه ای و بین المللی، بویژه حفظ برجام به عنوان یک دستاورد دیپلماسی و بهره مندی ایران از مزایای آن ادامه خواهند داد.

ظریف نیز چین را کشوری مهم و شریک راهبردی ایران خواند و بر حفظ و گسترش روابط دو جانبه و یافتن راههای نوآورانه در انتفاع ایران از دستاوردهای برجام تاکید نمود.

پیش از این دیدار وزیران امور خارجه ایران و اندونزی در سنگاپور دیدار و در مورد طیف وسیعی از موضوعات مورد علاقه در روابط دو جانبه بویژه همکاری های مالی، برجام و مهمترین مسائل منطقه ای و بین المللی گفتگو کردند.

در ادامه دیدارهای امروز در سنگاپور، وزرای امور خارجه ایران و نیوزیلند دیدار و در مورد راههای گسترش روابط دو جانبه، برجام، مسائل بین المللی و سایر موضوعات مورد علاقه گفتگو و گفتگو کردند

.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 551

به "ظریف با وزرای خارجه چین، اندونزی و نیوزیلند دیدار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظریف با وزرای خارجه چین، اندونزی و نیوزیلند دیدار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید