مسکو: از لغو یا تعلیق تحریم های یکجانبه در بحبوحه شیوع کرونا حمایت می کنیم

به گزارش مجله روگذر، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت که این کشور از لغو یا تعلیق تحریم های یکجانبه، در بحبوحه شیوع ویروس کرونا حمایت می نماید.

مسکو: از لغو یا تعلیق تحریم های یکجانبه در بحبوحه شیوع کرونا حمایت می کنیم

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل مجله روگذر، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه حمایت این کشور از لغو تحریم های یکجانبه علیه کشورهای مختلف در بحبوحه شیوع ویروس کرونا را گفت.

وی در سخنانی گفت: روسیه از فراخوان سازمان مل برای لغو یا تعلیق تحریم های یکجانبه که توانایی بسیاری از کشورها در مبارزه موثر باشیوع ویروس کرونا تضعیف نموده و دسترسی آنها به داروهای حیاتی را بسته، حمایت می نماید.

چند روز پیش نیز دیمیتری میدویدیف، معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه از ادامه تحریم های آمریکا در شرایط کرونایی انتقاد کرد و خواهان لغو این گونه تحریم ها شد. (جزئیات بیشتر)

دولت آمریکا بعد از روی کار آمدن دونالد ترامپ از حربه تحریم ها برای فشار به کشورهای دنیا استفاده نموده و بعد از خروج یک جانبه از توافق هسته ای 5+1 (برجام)، تحریم های زیادی علیه ایران وضع نموده است و تداوم این تحریم ها بنا به اذعان سازمان های دنیای و رسانه های غربی مانعی در برابر کوشش ایران برای مقابله با ویروس همه گیر کرونا شده است.

هم اکنون شمار زیادی از کشورهای منطقه و دنیا با اعتراض به تداوم تحریم های مالی، از آمریکا خواسته اند به این تحریم های ظالمانه و غیرانسانی انتها دهد.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1036

به "مسکو: از لغو یا تعلیق تحریم های یکجانبه در بحبوحه شیوع کرونا حمایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکو: از لغو یا تعلیق تحریم های یکجانبه در بحبوحه شیوع کرونا حمایت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید