نایدنوف: مدیران استقلال درغگو هستند

به گزارش مجله روگذر، : من دیگر دوست ندارم با استقلالی ها صحبت کنم و فقط پولم را می خواهم. من به خاطر استقلال از بسیاری از پیشنهادها گذشتم و حتی مصدوم شدم اما آن ها به نحوی که درست نبود با من برخورد کردند.

نایدنوف: مدیران استقلال درغگو هستند

بازیکن پیشین آبی های پایتخت می گوید مدیران این باشگاه دروغگو هستند و بارها وعده های تو خالی به من دادند.

به گزارش ایسنا، پس از گذشت ضرب الاجل فیفا مبنی بر پرداخت پول بویان نایدنوف، بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال، حدس های مختلفی در خصوص جریمه استقلال برای این مساله به وجود آمده است و این احتمال وجود دارد که باشگاه استقلال به دلیل بدهی به این بازیکن با کسر امتیاز و محرومیت از پنجره جابجایی روبرو شود.

این بازیکن در گفت وگو با ایسنا در خصوص طلبش از باشگاه استقلال گفت: هنوز هیچگونه توافقی با من و مدیر برنامه هایم انجام نشده و هیچ تلاشی هم در این راستا نشده است. مدیران استقلال دروغگو هستند و بارها وعده های دروغ به من و وکیلم دادند. دیگر نمی توانیم حرف های آن ها را باور کنیم و فقط می خواهیم حق خود را از فیفا بگیریم.

نایدنوف درباره این که شکایتش ممکن است باعث محرومیت و کسر امتیاز استقلال شود گفت: این را من نمی دانم و نباید هم پاسخگو باشم بلکه این مدیران استقلال هستند که وظیفه دارند مسائل را برطرف کنند و باعث دردسر این باشگاه نشوند. استقلال هواداران خوب و متعصبی دارد که لیاقتشان بالاتر این حرف هاست و شایسته چنین مسائلی نیستند. ما بارها به مدیران استقلال گفتیم که مذاکره کنیم تا به توافقی در این خصوص برسیم اما آنها تا مدت ها جواب من و وکیلم را ندادند و ما مجبور به شکایت شدیم. استقلال پول بازیکنانش را نمی دهد و من را هم مثل بقیه مجبور به شکایت کرد.

این بازیکن مونته نگرویی در پایان گفت: من دیگر دوست ندارم با استقلالی ها صحبت کنم و فقط پولم را می خواهم. من به خاطر استقلال از بسیاری از پیشنهادها گذشتم و حتی مصدوم شدم اما آن ها به نحوی که درست نبود با من برخورد کردند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1143

به "نایدنوف: مدیران استقلال درغگو هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نایدنوف: مدیران استقلال درغگو هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید