هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اتهامات حمید باقری درمنی شروع شد

به گزارش مجله روگذر، هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اتهامات حمید باقری درمنی متهم فساد اقتصادی دقایقی پیش در شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی شروع شد.

هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اتهامات حمید باقری درمنی شروع شد

به گزارش مجله روگذر، این چهارمین جلسه ای است که برای رسیدگی به اتهامات حمید باقری درمنی به صورت علنی برگزار می گردد. 4 جلسه قبلی این پرونده به صورت غیر علنی برگزار گردیده است.

این پرونده 33 متهم دارد که 5 نفر آنها متواری هستند و حمیدباقری درمنی متهم ردیف اول پرونده است که به اتهام افساد فی الارض محاکمه می گردد.

در اولین جلسه علنی دادگاه این متهم که سوم شهریور ماه برگزار گردید، کیفرخواست حمید باقری درمنی قرائت شد و نمایندگان شرکت نفت جی، بانک ملی، بیمه ایران و بانک گردشگری شکایات خود را مطرح نمودند.

دومین جلسه علنی رسیدگی به پرونده حمیدباقری درمنی صبح روز یکشنبه 11 شهریورماه به صورت علنی و با حضور متهم، وکلای متهم و شکات پرونده برگزار گردید و در آن جلسه حمید باقری درمنی بخشی از دفاعیات خود را مطرح نمود.

پرونده این متهم شامل 155 جلد می گردد و 325صفحه نیز کیفرخواست اوست.

در سومین جلسه علنی وی که در روز گذشته برگزار گردید، به ادامه دفاعیات متهم و اظهارات وکیل مدافع وی پرداخته شد و نماینده دادستان نیز بر متهم بودن حمیدباقری درمنی به افساد فی الارض تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آذر 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 33

به "هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اتهامات حمید باقری درمنی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اتهامات حمید باقری درمنی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید