هنوز گفتگویی با بشار برای تمدید نداشته ایم، هوادار منطقی نگاه کند

به گزارش مجله روگذر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی رسول پناه گفت: پس از امضای الحاقیه با شرکت آتیه داده پرداز، این شرکت خوشبختانه به تعهدات خود تا اینجای کار به خوبی عمل کرد. شرایط بد اقتصادی فعلی، شیوع ویروس کرونا و عدم حضور تماشاگران و نداشتن بلیت فروشی، باعث شده که شرایط واقعا سخت شود اما در همین شرایط باید قدردان مسئولیت پذیری و تعهد شرکت کارگزار باشگاه نسبت به قرارداد با پرسپولیس باشیم. آنها به واقع کمک حال باشگاه در این شرایط بودند.

هنوز گفتگویی با بشار برای تمدید نداشته ایم، هوادار منطقی نگاه کند

وی ادامه داد: با این همه برخی از بدهی ها برای زمان گذشته و قبل از امضای قرارداد با شرکت آتیه داده پرداز است که البته در همین زمینه مذاکرات خوبی با این شرکت اجرا شده و امیدوارم با تعامل بیشتر، بتوانیم اقدامات خوبی انجام دهیم. پرداخت بدهی ها، جلوگیری از بسته شدن پنجره جابجایی و احکام انضباطی در فیفا، مسائل پیش روی ماست و امیدوارم بتوانیم از این مرحله سخت هم عبور کنیم. مذاکراتی با شرکت آتیه داده پرداز به عنوان کارگزار اجرا شده و به روزهای آینده امیدوار هستیم. برخی از پرونده های چندین هزار دلاری از قبل وجود داشته اما کارگزار برند باشگاه متعهدانه در کنار پرسپولیس واقع شده است. خوشبختانه آنها به تعهدات خود تا خاتمه خرداد ماه عمل کرده اند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین شرایط پرداخت مطالبات برانکو و بودیمیر افزود: ما در شرایط حساسی قرار داریم. در این شرایط حساس از هواداران، صاحب نظران و پیشکسوتان می خواهیم تا کمک حال پرسپولیس باشند. در شرایط سخت فعلی اقتصادی و در حالی که بدهی های زیادی از گذشته بر سر باشگاه آوار شده، نباید با اظهارات تنش زا کار را سخت کرد. از همه پیشکسوتان و هواداران خواهش می کنم منطقی به قضایا نگاه کنند. در شرایط فعلی آنها می توانند با اظهارات کارشناسی شده و منطقی کمک حال پرسپولیس باشند.

رسول پناه همچنین درباره نگرانی هواداران برای تمدید قرارداد چند بازیکن از جمله بشار رسن هم گفت: اینکه در برخی رسانه ها گفته شده ما به بشار پیشنهاد داده ایم دستمزدش را کم کند به هیچ وجه صحت ندارد. هنوز هیچ مذاکره ای با بشار انجام نشده است اما هم مدیریت باشگاه و هم کادر فنی نظر مثبتی روی این بازیکن و بحث تمدید قراردادش دارند و به زودی مطالباتش پرداخت می شود و وارد مذاکره برای تمدید قراردادش می شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1196

به "هنوز گفتگویی با بشار برای تمدید نداشته ایم، هوادار منطقی نگاه کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنوز گفتگویی با بشار برای تمدید نداشته ایم، هوادار منطقی نگاه کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید